Hafta 1
|
8 ağustos, cumartesi
|
Vardar – Shkupi
|
|
2:2
|
|
Metalurg Skopje – Sileks
|
|
1:3
|
|
Skendija – Mladost CD
|
|
3:1
|
|
Turnovo – Renova
|
|
4:0
|
|
9 ağustos, pazar
|
Bregalnica Stip – Rabotnicki
|
|
1:0
|
|
|
|
Hafta 2
|
15 ağustos, cumartesi
|
Shkupi – Metalurg Skopje
|
|
0:0
|
|
Mladost CD – Renova
|
|
2:1
|
|
Sileks – Bregalnica Stip
|
|
1:0
|
|
Skendija – Vardar
|
|
1:3
|
|
Rabotnicki – Turnovo
|
|
4:2
|
|
|
Hafta 3
|
22 ağustos, cumartesi
|
Vardar – Mladost CD
|
|
6:0
|
|
Metalurg Skopje – Skendija
|
|
0:3
|
|
Turnovo – Sileks
|
|
0:0
|
|
Bregalnica Stip – Shkupi
|
|
1:2
|
|
16 eylül, çarşamba
|
Renova – Rabotnicki
|
|
3:1
|
|
|
|
Hafta 4
|
25 ağustos, salı
|
Shkupi – Turnovo
|
|
1:1
|
|
Sileks – Renova
|
|
1:0
|
|
Skendija – Bregalnica Stip
|
|
5:1
|
|
Vardar – Metalurg Skopje
|
|
1:0
|
|
3 kasım, salı
|
Mladost CD – Rabotnicki
|
|
0:3
|
|
|
Hafta 5
|
28 ağustos, cuma
|
Bregalnica Stip – Vardar
|
|
0:2
|
|
Turnovo – Skendija
|
|
0:3
|
|
Renova – Shkupi
|
|
1:1
|
|
Metalurg Skopje – Mladost CD
|
|
1:2
|
|
29 ağustos, cumartesi
|
Rabotnicki – Sileks
|
|
2:0
|
|
|
|
Hafta 6
|
12 eylül, cumartesi
|
Shkupi – Rabotnicki
|
|
1:1
|
|
Mladost CD – Sileks
|
|
3:1
|
|
Metalurg Skopje – Bregalnica Stip
|
|
0:3
|
|
Vardar – Turnovo
|
|
5:1
|
|
13 eylül, pazar
|
Skendija – Renova
|
|
3:1
|
|
|
Hafta 7
|
18 eylül, cuma
|
Bregalnica Stip – Mladost CD
|
|
2:3
|
|
19 eylül, cumartesi
|
Turnovo – Metalurg Skopje
|
|
1:1
|
|
Sileks – Shkupi
|
|
1:0
|
|
Renova – Vardar
|
|
0:0
|
|
Rabotnicki – Skendija
|
|
2:4
|
|
|
|
Hafta 8
|
26 eylül, cumartesi
|
Vardar – Rabotnicki
|
|
2:1
|
|
Metalurg Skopje – Renova
|
|
1:0
|
|
Skendija – Sileks
|
|
3:1
|
|
Bregalnica Stip – Turnovo
|
|
3:0
|
|
Mladost CD – Shkupi
|
|
0:2
|
|
|
Hafta 9
|
3 ekim, cumartesi
|
Shkupi – Skendija
|
|
0:2
|
|
Turnovo – Mladost CD
|
|
1:0
|
|
Sileks – Vardar
|
|
0:3
|
|
Renova – Bregalnica Stip
|
|
1:1
|
|
Rabotnicki – Metalurg Skopje
|
|
2:0
|
|
|
|
Hafta 10
|
16 ekim, cuma
|
Rabotnicki – Bregalnica Stip
|
|
0:0
|
|
17 ekim, cumartesi
|
Shkupi – Vardar
|
|
0:3
|
|
Mladost CD – Skendija
|
|
1:1
|
|
Sileks – Metalurg Skopje
|
|
3:1
|
|
Renova – Turnovo
|
|
5:2
|
|
|
Hafta 11
|
24 ekim, cumartesi
|
Bregalnica Stip – Sileks
|
|
1:1
|
|
Turnovo – Rabotnicki
|
|
2:2
|
|
Renova – Mladost CD
|
|
1:0
|
|
Metalurg Skopje – Shkupi
|
|
0:1
|
|
Vardar – Skendija
|
|
0:0
|
|
|
|
Hafta 12
|
27 ekim, salı
|
Shkupi – Bregalnica Stip
|
|
0:0
|
|
Sileks – Turnovo
|
|
1:1
|
|
Skendija – Metalurg Skopje
|
|
2:0
|
|
Rabotnicki – Renova
|
|
1:1
|
|
Mladost CD – Vardar
|
|
0:1
|
|
|
Hafta 13
|
31 ekim, cumartesi
|
Bregalnica Stip – Skendija
|
|
0:2
|
|
Turnovo – Shkupi
|
|
0:0
|
|
Renova – Sileks
|
|
2:0
|
|
Metalurg Skopje – Vardar
|
|
0:1
|
|
Rabotnicki – Mladost CD
|
|
2:0
|
|
|
|
Hafta 14
|
7 kasım, cumartesi
|
Shkupi – Renova
|
|
3:0
|
|
Mladost CD – Metalurg Skopje
|
|
1:5
|
|
Sileks – Rabotnicki
|
|
0:0
|
|
Skendija – Turnovo
|
|
2:2
|
|
Vardar – Bregalnica Stip
|
|
3:1
|
|
|
Hafta 15
|
21 kasım, cumartesi
|
Rabotnicki – Shkupi
|
|
1:1
|
|
Sileks – Mladost CD
|
|
3:0
|
|
Turnovo – Vardar
|
|
2:1
|
|
Bregalnica Stip – Metalurg Skopje
|
|
0:2
|
|
22 kasım, pazar
|
Renova – Skendija
|
|
0:0
|
|
|
|
Hafta 16
|
28 kasım, cumartesi
|
Shkupi – Sileks
|
|
0:0
|
|
Mladost CD – Bregalnica Stip
|
|
1:4
|
|
Skendija – Rabotnicki
|
|
1:1
|
|
Metalurg Skopje – Turnovo
|
|
2:2
|
|
Vardar – Renova
|
|
2:0
|
|
|
Hafta 17
|
4 aralık, cuma
|
Rabotnicki – Vardar
|
|
1:1
|
|
5 aralık, cumartesi
|
Sileks – Skendija
|
|
3:1
|
|
Turnovo – Bregalnica Stip
|
|
2:0
|
|
Shkupi – Mladost CD
|
|
5:0
|
|
6 aralık, pazar
|
Renova – Metalurg Skopje
|
|
2:0
|
|
|
|
|
Hafta 19
|
19 şubat, cuma
|
Rabotnicki – Mladost CD
|
|
2:1
|
|
20 şubat, cumartesi
|
Shkupi – Metalurg Skopje
|
|
1:0
|
|
Sileks – Bregalnica Stip
|
|
2:2
|
|
Skendija – Turnovo
|
|
2:0
|
|
Vardar – Renova
|
|
4:1
|
|
|
|
Hafta 20
|
27 şubat, cumartesi
|
Metalurg Skopje – Rabotnicki
|
|
1:2
|
|
Turnovo – Vardar
|
|
0:1
|
|
Bregalnica Stip – Skendija
|
|
0:3
|
|
Mladost CD – Sileks
|
|
0:1
|
|
Shkupi – Renova
|
|
1:0
|
|
|
Hafta 21
|
5 mart, cumartesi
|
Sileks – Metalurg Skopje
|
|
3:0
|
|
Renova – Turnovo
|
|
1:1
|
|
Rabotnicki – Shkupi
|
|
1:1
|
|
8 mart, salı
|
Vardar – Bregalnica Stip
|
|
4:0
|
|
8 mart, salı
|
Skendija – Mladost CD
|
|
2:0
|
|
|
|
Hafta 22
|
11 mart, cuma
|
Rabotnicki – Renova
|
|
0:0
|
|
12 mart, cumartesi
|
Shkupi – Sileks
|
|
1:0
|
|
Mladost CD – Vardar
|
|
0:3
|
|
Bregalnica Stip – Turnovo
|
|
2:0
|
|
Metalurg Skopje – Skendija
|
|
0:4
|
|
|
Hafta 23
|
18 mart, cuma
|
Turnovo – Mladost CD
|
|
3:1
|
|
Sileks – Rabotnicki
|
|
0:0
|
|
Skendija – Shkupi
|
|
3:1
|
|
Renova – Bregalnica Stip
|
|
3:0
|
|
Vardar – Metalurg Skopje
|
|
2:1
|
|
|
|
Hafta 24
|
1 nisan, cuma
|
Rabotnicki – Skendija
|
|
0:1
|
|
2 nisan, cumartesi
|
Shkupi – Vardar
|
|
0:1
|
|
Mladost CD – Bregalnica Stip
|
|
0:5
|
|
Sileks – Renova
|
|
1:0
|
|
Metalurg Skopje – Turnovo
|
|
0:1
|
|
|
Hafta 25
|
5 nisan, salı
|
Vardar – Rabotnicki
|
|
1:0
|
|
Renova – Mladost CD
|
|
3:0
|
|
Skendija – Sileks
|
|
3:1
|
|
Turnovo – Skendija
|
|
1:0
|
|
Bregalnica Stip – Metalurg Skopje
|
|
4:1
|
|
|
|
Hafta 26
|
9 nisan, cumartesi
|
Shkupi – Bregalnica Stip
|
|
2:2
|
|
Skendija – Renova
|
|
3:1
|
|
Metalurg Skopje – Mladost CD
|
|
2:0
|
|
Rabotnicki – Turnovo
|
|
2:0
|
|
Sileks – Vardar
|
|
3:2
|
|
|
Hafta 27
|
16 nisan, cumartesi
|
Vardar – Skendija
|
|
1:1
|
|
Renova – Metalurg Skopje
|
|
4:1
|
|
Turnovo – Sileks
|
|
2:1
|
|
Bregalnica Stip – Rabotnicki
|
|
2:1
|
|
Mladost CD – Shkupi
|
|
0:1
|
|
|