8 вересня, середа
|
Ак Барс – Динамо М
|
|
1:3
|
|
9 вересня, четвер
|
Амур – Сибір
|
|
2:5
|
|
Салават Юлаєв – Трактор
|
|
7:2
|
|
Металург Мг – Автомобіліст
|
|
2:0
|
|
СКА – Динамо Р
|
|
4:4
|
|
ЦСКА М – Спартак М
|
|
1:5
|
|
Динамо Мн – Торпедо НН
|
|
1:3
|
|
10 вересня, п`ятница
|
Нафтохімік – Динамо М
|
|
4:3
|
|
Ак Барс – Витязь
|
|
5:3
|
|
11 вересня, субота
|
Авангард – Спартак М
|
|
4:3
|
|
Металург Нк – Динамо Р
|
|
0:3
|
|
Барис – Северсталь
|
|
2:5
|
|
Металург Мг – Трактор
|
|
3:3
|
|
Югра – СКА
|
|
2:6
|
|
Атлант – Торпедо НН
|
|
0:0
|
|
Динамо Мн – Локомотив Я
|
|
3:0
|
|
12 вересня, неділя
|
Автомобіліст – Динамо М
|
|
4:4
|
|
Нафтохімік – Витязь
|
|
1:1
|
|
13 вересня, понеділок
|
Амур – ЦСКА М
|
|
3:3
|
|
Металург Нк – Динамо Мн
|
|
2:5
|
|
Авангард – Северсталь
|
|
5:1
|
|
Сибір – Динамо Р
|
|
3:2
|
|
Югра – Спартак М
|
|
4:1
|
|
Барис – СКА
|
|
4:3
|
|
Салават Юлаєв – Металург Мг
|
|
5:5
|
|
Атлант – Локомотив Я
|
|
0:2
|
|
14 вересня, вівторок
|
Автомобіліст – Витязь
|
|
3:3
|
|
Ак Барс – Нафтохімік
|
|
3:1
|
|
15 вересня, середа
|
Амур – Динамо Р
|
|
3:3
|
|
Металург Нк – ЦСКА М
|
|
2:2
|
|
Авангард – СКА
|
|
2:4
|
|
Сибір – Динамо Мн
|
|
2:4
|
|
Барис – Спартак М
|
|
5:0
|
|
Югра – Северсталь
|
|
0:2
|
|
Трактор – Металург Мг
|
|
3:4
|
|
Торпедо НН – Локомотив Я
|
|
2:3
|
|
17 вересня, п`ятница
|
Амур – Динамо Мн
|
|
2:4
|
|
Сибір – ЦСКА М
|
|
0:2
|
|
Барис – Салават Юлаєв
|
|
5:5
|
|
Металург Мг – Ак Барс
|
|
4:3
|
|
СКА – Северсталь
|
|
0:3
|
|
Витязь – Атлант
|
|
1:3
|
|
Спартак М – Динамо М
|
|
3:4
|
|
19 вересня, неділя
|
Авангард – Салават Юлаєв
|
|
4:4
|
|
Барис – Металург Нк
|
|
4:1
|
|
СКА – Торпедо НН
|
|
2:2
|
|
Динамо М – Югра
|
|
3:1
|
|
Нафтохімік – Автомобіліст
|
|
5:4
|
|
Локомотив Я – Атлант
|
|
5:5
|
|
Динамо Р – Ак Барс
|
|
4:4
|
|
21 вересня, вівторок
|
Трактор – Металург Нк
|
|
2:3
|
|
Салават Юлаєв – Сибір
|
|
5:1
|
|
Витязь – Югра
|
|
1:1
|
|
Северсталь – Торпедо НН
|
|
1:2
|
|
СКА – Атлант
|
|
3:3
|
|
ЦСКА М – Автомобіліст
|
|
4:0
|
|
Спартак М – Локомотив Я
|
|
5:3
|
|
Динамо Мн – Ак Барс
|
|
4:4
|
|
Динамо Р – Нафтохімік
|
|
6:3
|
|
23 вересня, четвер
|
Металург Мг – Сибір
|
|
1:3
|
|
Трактор – Амур
|
|
3:0
|
|
Салават Юлаєв – Металург Нк
|
|
2:2
|
|
Витязь – Авангард
|
|
2:4
|
|
Северсталь – Атлант
|
|
1:3
|
|
Локомотив Я – СКА
|
|
4:1
|
|
Динамо М – Барис
|
|
3:1
|
|
Спартак М – Торпедо НН
|
|
2:2
|
|
ЦСКА М – Ак Барс
|
|
1:4
|
|
Динамо Мн – Нафтохімік
|
|
1:6
|
|
Динамо Р – Автомобіліст
|
|
1:2
|
|
25 вересня, субота
|
Салават Юлаєв – Амур
|
|
4:0
|
|
Трактор – Сибір
|
|
3:2
|
|
Металург Мг – Металург Нк
|
|
7:2
|
|
ЦСКА М – Нафтохімік
|
|
0:2
|
|
Динамо М – Авангард
|
|
3:1
|
|
Витязь – Барис
|
|
1:3
|
|
Динамо Мн – Автомобіліст
|
|
2:1
|
|
Динамо Р – СКА
|
|
4:6
|
|
26 вересня, неділя
|
Атлант – Спартак М
|
|
0:0
|
|
Северсталь – Локомотив Я
|
|
2:3
|
|
27 вересня, понеділок
|
Сибір – Авангард
|
|
1:1
|
|
Югра – Динамо Р
|
|
3:2
|
|
Металург Мг – Амур
|
|
1:0
|
|
ЦСКА М – СКА
|
|
3:3
|
|
28 вересня, вівторок
|
Торпедо НН – Витязь
|
|
5:3
|
|
Северсталь – Спартак М
|
|
3:2
|
|
29 вересня, середа
|
Металург Нк – Сибір
|
|
1:3
|
|
Югра – Динамо Мн
|
|
7:4
|
|
Барис – Динамо Р
|
|
1:5
|
|
Ак Барс – Трактор
|
|
3:1
|
|
30 вересня, четвер
|
СКА – Спартак М
|
|
3:2
|
|
Локомотив Я – Витязь
|
|
5:3
|
|
Северсталь – Торпедо НН
|
|
2:1
|
|
Динамо М – Атлант
|
|
2:1
|
|
1 жовтня, п`ятница
|
Амур – Металург Нк
|
|
3:0
|
|
Авангард – Динамо Р
|
|
3:3
|
|
Югра – ЦСКА М
|
|
3:3
|
|
Автомобіліст – Металург Мг
|
|
2:3
|
|
Барис – Динамо Мн
|
|
4:2
|
|
Ак Барс – Салават Юлаєв
|
|
7:5
|
|
Нафтохімік – Трактор
|
|
4:2
|
|
2 жовтня, субота
|
Динамо М – Торпедо НН
|
|
0:1
|
|
Северсталь – Витязь
|
|
3:2
|
|
3 жовтня, неділя
|
Авангард – Динамо Мн
|
|
4:2
|
|
Автомобіліст – Трактор
|
|
4:1
|
|
Барис – ЦСКА М
|
|
2:6
|
|
Ак Барс – Металург Мг
|
|
2:3
|
|
Спартак М – Динамо Р
|
|
3:2
|
|
Нафтохімік – Салават Юлаєв
|
|
3:4
|
|
4 жовтня, понеділок
|
Сибір – Амур
|
|
4:1
|
|
Динамо М – Локомотив Я
|
|
4:2
|
|
Атлант – Витязь
|
|
1:3
|
|
5 жовтня, вівторок
|
Авангард – ЦСКА М
|
|
3:2
|
|
Автомобіліст – Салават Юлаєв
|
|
4:4
|
|
Югра – Трактор
|
|
1:0
|
|
Нафтохімік – Металург Мг
|
|
3:4
|
|
Торпедо НН – Динамо Мн
|
|
4:2
|
|
6 жовтня, середа
|
Сибір – Металург Нк
|
|
2:2
|
|
Барис – Амур
|
|
5:2
|
|
7 жовтня, четвер
|
Авангард – Салават Юлаєв
|
|
3:4
|
|
Югра – Металург Мг
|
|
2:2
|
|
Витязь – СКА
|
|
3:3
|
|
Северсталь – Атлант
|
|
3:2
|
|
Динамо М – Спартак М
|
|
5:1
|
|
8 жовтня, п`ятница
|
Сибір – Барис
|
|
1:3
|
|
Металург Нк – Амур
|
|
4:2
|
|
Нафтохімік – Ак Барс
|
|
3:0
|
|
9 жовтня, субота
|
Динамо М – СКА
|
|
5:2
|
|
ЦСКА М – Атлант
|
|
2:3
|
|
Витязь – Спартак М
|
|
2:4
|
|
Динамо Мн – Локомотив Я
|
|
1:3
|
|
Динамо Р – Торпедо НН
|
|
4:1
|
|
10 жовтня, неділя
|
Металург Нк – Автомобіліст
|
|
3:3
|
|
Салават Юлаєв – Югра
|
|
3:4
|
|
Металург Мг – Барис
|
|
5:2
|
|
Трактор – Авангард
|
|
2:5
|
|
11 жовтня, понеділок
|
ЦСКА М – Торпедо НН
|
|
2:2
|
|
Спартак М – СКА
|
|
1:1
|
|
Динамо М – Северсталь
|
|
3:3
|
|
Динамо Мн – Атлант
|
|
1:1
|
|
Динамо Р – Локомотив Я
|
|
5:3
|
|
12 жовтня, вівторок
|
Амур – Автомобіліст
|
|
5:4
|
|
Металург Нк – Нафтохімік
|
|
2:2
|
|
Сибір – Ак Барс
|
|
2:2
|
|
Трактор – Югра
|
|
1:3
|
|
Металург Мг – Авангард
|
|
3:4
|
|
Салават Юлаєв – Барис
|
|
4:4
|
|
13 жовтня, середа
|
Витязь – Северсталь
|
|
0:4
|
|
ЦСКА М – Локомотив Я
|
|
4:6
|
|
Динамо Мн – Торпедо НН
|
|
4:3
|
|
Динамо Р – Атлант
|
|
3:0
|
|
14 жовтня, четвер
|
Амур – Нафтохімік
|
|
4:1
|
|
Сибір – Автомобіліст
|
|
5:2
|
|
Металург Нк – Ак Барс
|
|
2:6
|
|
Салават Юлаєв – Авангард
|
|
5:3
|
|
Металург Мг – Югра
|
|
4:4
|
|
Трактор – Барис
|
|
4:2
|
|
СКА – Динамо М
|
|
1:2
|
|
15 жовтня, п`ятница
|
Витязь – Локомотив Я
|
|
1:5
|
|
Динамо Мн – Северсталь
|
|
5:1
|
|
ЦСКА М – Спартак М
|
|
3:4
|
|
16 жовтня, субота
|
Амур – Ак Барс
|
|
1:1
|
|
Металург Нк – Авангард
|
|
1:4
|
|
Сибір – Нафтохімік
|
|
3:2
|
|
Трактор – Автомобіліст
|
|
6:1
|
|
Барис – Югра
|
|
4:4
|
|
Динамо М – Динамо Р
|
|
1:2
|
|
18 жовтня, понеділок
|
СКА – Динамо Мн
|
|
2:2
|
|
Торпедо НН – Салават Юлаєв
|
|
3:0
|
|
Северсталь – ЦСКА М
|
|
4:3
|
|
Локомотив Я – Металург Мг
|
|
4:4
|
|
Атлант – Трактор
|
|
1:1
|
|
Спартак М – Динамо Р
|
|
2:3
|
|
19 жовтня, вівторок
|
Авангард – Амур
|
|
2:0
|
|
Барис – Сибір
|
|
3:1
|
|
Югра – Металург Нк
|
|
4:2
|
|
Ак Барс – Нафтохімік
|
|
3:1
|
|
20 жовтня, середа
|
Локомотив Я – Салават Юлаєв
|
|
1:6
|
|
Северсталь – Динамо Р
|
|
4:2
|
|
СКА – ЦСКА М
|
|
2:3
|
|
Торпедо НН – Трактор
|
|
1:1
|
|
Витязь – Динамо М
|
|
1:6
|
|
Спартак М – Динамо Мн
|
|
1:5
|
|
Атлант – Металург Мг
|
|
2:2
|
|
21 жовтня, четвер
|
Авангард – Сибір
|
|
1:1
|
|
Югра – Амур
|
|
4:2
|
|
Автомобіліст – Ак Барс
|
|
4:3
|
|
Барис – Металург Нк
|
|
1:1
|
|
22 жовтня, п`ятница
|
Локомотив Я – Трактор
|
|
6:5
|
|
Торпедо НН – Металург Мг
|
|
3:5
|
|
Северсталь – Динамо Мн
|
|
1:1
|
|
СКА – Динамо Р
|
|
5:3
|
|
Атлант – Салават Юлаєв
|
|
2:0
|
|
Спартак М – ЦСКА М
|
|
0:1
|
|
23 жовтня, субота
|
Авангард – Металург Нк
|
|
3:1
|
|
Барис – Амур
|
|
3:1
|
|
Югра – Сибір
|
|
3:2
|
|
Нафтохімік – Ак Барс
|
|
2:4
|
|
24 жовтня, неділя
|
Локомотив Я – Динамо Мн
|
|
3:2
|
|
25 жовтня, понеділок
|
Салават Юлаєв – СКА
|
|
3:3
|
|
Металург Мг – Северсталь
|
|
8:3
|
|
Трактор – Спартак М
|
|
3:3
|
|
ЦСКА М – Витязь
|
|
3:1
|
|
Динамо Р – Динамо М
|
|
1:3
|
|
26 жовтня, вівторок
|
Амур – Атлант
|
|
0:3
|
|
Металург Нк – Торпедо НН
|
|
1:1
|
|
Сибір – Локомотив Я
|
|
4:4
|
|
27 жовтня, середа
|
Трактор – СКА
|
|
2:4
|
|
Автомобіліст – Югра
|
|
2:2
|
|
Салават Юлаєв – Северсталь
|
|
1:4
|
|
Металург Мг – Спартак М
|
|
4:3
|
|
Ак Барс – Барис
|
|
2:5
|
|
Нафтохімік – Авангард
|
|
3:1
|
|
Динамо Мн – Динамо М
|
|
1:3
|
|
Динамо Р – Витязь
|
|
0:2
|
|
28 жовтня, четвер
|
Амур – Торпедо НН
|
|
4:1
|
|
Сибір – Атлант
|
|
3:1
|
|
Металург Нк – Локомотив Я
|
|
1:4
|
|
29 жовтня, п`ятница
|
Салават Юлаєв – Спартак М
|
|
5:1
|
|
Автомобіліст – Барис
|
|
3:2
|
|
Металург Мг – СКА
|
|
4:1
|
|
Трактор – Северсталь
|
|
1:1
|
|
Ак Барс – Авангард
|
|
3:2
|
|
Нафтохімік – Югра
|
|
6:3
|
|
ЦСКА М – Динамо М
|
|
3:1
|
|
Динамо Мн – Витязь
|
|
4:1
|
|
30 жовтня, субота
|
Амур – Локомотив Я
|
|
3:2
|
|
Металург Нк – Атлант
|
|
3:0
|
|
Сибір – Торпедо НН
|
|
2:0
|
|
31 жовтня, неділя
|
Автомобіліст – Авангард
|
|
1:1
|
|
Нафтохімік – Барис
|
|
5:3
|
|
Спартак М – Северсталь
|
|
3:1
|
|
Динамо М – СКА
|
|
3:3
|
|
Ак Барс – Югра
|
|
2:2
|
|
Динамо Мн – Динамо Р
|
|
3:3
|
|
1 листопада, понеділок
|
Металург Мг – Трактор
|
|
2:2
|
|
Витязь – Салават Юлаєв
|
|
3:2
|
|
2 листопада, вівторок
|
Барис – Авангард
|
|
6:4
|
|
СКА – Металург Нк
|
|
4:3
|
|
Северсталь – Амур
|
|
2:4
|
|
Спартак М – Сибір
|
|
0:1
|
|
ЦСКА М – Динамо Р
|
|
3:3
|
|
3 листопада, середа
|
Витязь – Трактор
|
|
5:0
|
|
Локомотив Я – Ак Барс
|
|
1:3
|
|
Торпедо НН – Автомобіліст
|
|
3:1
|
|
Атлант – Нафтохімік
|
|
4:2
|
|
Динамо М – Салават Юлаєв
|
|
2:4
|
|
4 листопада, четвер
|
Спартак М – Металург Нк
|
|
2:1
|
|
Северсталь – Сибір
|
|
2:4
|
|
СКА – Амур
|
|
7:0
|
|
5 листопада, п`ятница
|
Югра – Барис
|
|
2:2
|
|
Атлант – Ак Барс
|
|
3:4
|
|
Динамо М – Трактор
|
|
3:0
|
|
Торпедо НН – Нафтохімік
|
|
4:3
|
|
ЦСКА М – Динамо Мн
|
|
2:5
|
|
Локомотив Я – Автомобіліст
|
|
1:0
|
|
Витязь – Металург Мг
|
|
3:1
|
|
6 листопада, субота
|
Спартак М – Амур
|
|
1:1
|
|
Северсталь – Металург Нк
|
|
4:2
|
|
7 листопада, неділя
|
Авангард – Югра
|
|
6:2
|
|
Салават Юлаєв – Барис
|
|
2:6
|
|
Динамо М – Металург Мг
|
|
4:1
|
|
Торпедо НН – Ак Барс
|
|
3:4
|
|
Локомотив Я – Нафтохімік
|
|
7:2
|
|
Атлант – Автомобіліст
|
|
4:1
|
|
СКА – Сибір
|
|
3:1
|
|
Витязь – Динамо Мн
|
|
4:4
|
|
17 листопада, середа
|
Авангард – Торпедо НН
|
|
4:4
|
|
Барис – Локомотив Я
|
|
2:2
|
|
Автомобіліст – Северсталь
|
|
4:4
|
|
Металург Мг – ЦСКА М
|
|
5:0
|
|
Салават Юлаєв – Динамо Р
|
|
5:4
|
|
Югра – Атлант
|
|
3:1
|
|
Трактор – Динамо Мн
|
|
2:3
|
|
Ак Барс – СКА
|
|
5:5
|
|
Нафтохімік – Спартак М
|
|
1:3
|
|
18 листопада, четвер
|
Амур – Витязь
|
|
1:0
|
|
Металург Нк – Динамо М
|
|
2:4
|
|
19 листопада, п`ятница
|
Барис – Атлант
|
|
0:2
|
|
Авангард – Локомотив Я
|
|
2:2
|
|
Югра – Торпедо НН
|
|
2:4
|
|
Автомобіліст – Спартак М
|
|
1:4
|
|
Салават Юлаєв – Динамо Мн
|
|
6:5
|
|
Металург Мг – Динамо Р
|
|
3:5
|
|
Трактор – ЦСКА М
|
|
3:2
|
|
Нафтохімік – СКА
|
|
2:1
|
|
Ак Барс – Северсталь
|
|
3:2
|
|
20 листопада, субота
|
Сибір – Динамо М
|
|
2:1
|
|
Металург Нк – Витязь
|
|
3:1
|
|
21 листопада, неділя
|
Барис – Торпедо НН
|
|
2:2
|
|
Авангард – Атлант
|
|
2:0
|
|
Югра – Локомотив Я
|
|
2:3
|
|
Трактор – Динамо Р
|
|
4:1
|
|
Металург Мг – Динамо Мн
|
|
3:3
|
|
Автомобіліст – СКА
|
|
0:1
|
|
Салават Юлаєв – ЦСКА М
|
|
4:4
|
|
Ак Барс – Спартак М
|
|
4:1
|
|
Нафтохімік – Северсталь
|
|
0:2
|
|
22 листопада, понеділок
|
Амур – Динамо М
|
|
1:2
|
|
Сибір – Витязь
|
|
7:4
|
|
23 листопада, вівторок
|
СКА – Спартак М
|
|
5:1
|
|
Ак Барс – Трактор
|
|
2:2
|
|
Локомотив Я – Северсталь
|
|
1:0
|
|
Атлант – Динамо Мн
|
|
4:1
|
|
ЦСКА М – Динамо Р
|
|
4:5
|
|
24 листопада, середа
|
Металург Нк – Салават Юлаєв
|
|
1:4
|
|
25 листопада, четвер
|
Барис – Авангард
|
|
0:3
|
|
Югра – Автомобіліст
|
|
3:1
|
|
Ак Барс – Металург Мг
|
|
3:5
|
|
Нафтохімік – Трактор
|
|
2:4
|
|
Динамо М – ЦСКА М
|
|
3:2
|
|
26 листопада, п`ятница
|
Сибір – Салават Юлаєв
|
|
0:3
|
|
Витязь – Атлант
|
|
1:4
|
|
Торпедо НН – Локомотив Я
|
|
4:4
|
|
Северсталь – СКА
|
|
2:2
|
|
27 листопада, субота
|
Трактор – Югра
|
|
2:2
|
|
Спартак М – Авангард
|
|
2:5
|
|
Ак Барс – Автомобіліст
|
|
5:1
|
|
Нафтохімік – Металург Мг
|
|
8:1
|
|
28 листопада, неділя
|
Салават Юлаєв – Металург Нк
|
|
8:0
|
|
Атлант – Локомотив Я
|
|
2:3
|
|
ЦСКА М – Амур
|
|
5:3
|
|
Витязь – Торпедо НН
|
|
4:3
|
|
Динамо Р – Сибір
|
|
3:2
|
|
29 листопада, понеділок
|
СКА – Авангард
|
|
2:1
|
|
Северсталь – Барис
|
|
3:1
|
|
Спартак М – Югра
|
|
2:2
|
|
Динамо М – Автомобіліст
|
|
5:4
|
|
30 листопада, вівторок
|
Трактор – Салават Юлаєв
|
|
0:4
|
|
Атлант – Торпедо НН
|
|
5:2
|
|
ЦСКА М – Металург Нк
|
|
1:4
|
|
Динамо Мн – Сибір
|
|
2:2
|
|
Динамо Р – Амур
|
|
2:1
|
|
1 грудень, середа
|
Северсталь – Авангард
|
|
3:1
|
|
СКА – Югра
|
|
3:0
|
|
Витязь – Автомобіліст
|
|
4:3
|
|
Спартак М – Барис
|
|
3:2
|
|
Динамо М – Нафтохімік
|
|
3:0
|
|
2 грудень, четвер
|
Металург Мг – Салават Юлаєв
|
|
4:1
|
|
Трактор – Ак Барс
|
|
2:2
|
|
Локомотив Я – Торпедо НН
|
|
4:2
|
|
ЦСКА М – Сибір
|
|
3:4
|
|
Динамо Мн – Амур
|
|
3:5
|
|
Динамо Р – Металург Нк
|
|
4:1
|
|
3 грудень, п`ятница
|
СКА – Барис
|
|
4:2
|
|
Северсталь – Югра
|
|
0:3
|
|
Витязь – Нафтохімік
|
|
1:3
|
|
4 грудень, субота
|
Авангард – Сибір
|
|
3:2
|
|
Салават Юлаєв – Амур
|
|
3:3
|
|
Трактор – Металург Мг
|
|
2:3
|
|
Локомотив Я – Атлант
|
|
2:3
|
|
Динамо М – Ак Барс
|
|
0:4
|
|
Динамо Мн – Металург Нк
|
|
1:1
|
|
5 грудень, неділя
|
Югра – Нафтохімік
|
|
3:2
|
|
6 грудень, понеділок
|
Барис – Динамо М
|
|
1:1
|
|
Автомобіліст – ЦСКА М
|
|
1:0
|
|
Торпедо НН – Атлант
|
|
1:4
|
|
Северсталь – Динамо Мн
|
|
4:4
|
|
Витязь – Ак Барс
|
|
4:4
|
|
Динамо Р – Спартак М
|
|
1:2
|
|
7 грудень, вівторок
|
Сибір – Трактор
|
|
4:2
|
|
Металург Нк – Металург Мг
|
|
0:3
|
|
СКА – Локомотив Я
|
|
4:2
|
|
8 грудень, середа
|
Барис – Витязь
|
|
2:0
|
|
Авангард – Динамо М
|
|
1:1
|
|
Автомобіліст – Динамо Р
|
|
5:3
|
|
Нафтохімік – ЦСКА М
|
|
5:2
|
|
Ак Барс – Динамо Мн
|
|
5:2
|
|
Торпедо НН – Спартак М
|
|
0:4
|
|
Атлант – Северсталь
|
|
3:0
|
|
9 грудень, четвер
|
Амур – Трактор
|
|
1:1
|
|
Металург Нк – Салават Юлаєв
|
|
2:3
|
|
Сибір – Металург Мг
|
|
4:4
|
|
10 грудень, п`ятница
|
Авангард – Витязь
|
|
3:2
|
|
Автомобіліст – Динамо Мн
|
|
5:2
|
|
Югра – Динамо М
|
|
2:4
|
|
Ак Барс – ЦСКА М
|
|
2:2
|
|
Локомотив Я – Спартак М
|
|
6:1
|
|
Нафтохімік – Динамо Р
|
|
2:2
|
|
Торпедо НН – Северсталь
|
|
0:2
|
|
Атлант – СКА
|
|
4:4
|
|
11 грудень, субота
|
Амур – Металург Мг
|
|
1:4
|
|
Металург Нк – Трактор
|
|
2:1
|
|
Сибір – Салават Юлаєв
|
|
2:2
|
|
12 грудень, неділя
|
Авангард – Барис
|
|
3:2
|
|
Югра – Витязь
|
|
5:2
|
|
Торпедо НН – СКА
|
|
5:2
|
|
Спартак М – Атлант
|
|
3:3
|
|
Нафтохімік – Динамо Мн
|
|
1:0
|
|
Локомотив Я – Северсталь
|
|
8:2
|
|
Ак Барс – Динамо Р
|
|
2:1
|
|
Динамо М – ЦСКА М
|
|
3:2
|
|
21 грудень, вівторок
|
Спартак М – ЦСКА М
|
|
3:0
|
|
22 грудень, середа
|
Металург Нк – Сибір
|
|
3:5
|
|
Авангард – Амур
|
|
4:0
|
|
Югра – Ак Барс
|
|
1:5
|
|
Салават Юлаєв – Нафтохімік
|
|
5:3
|
|
Трактор – Автомобіліст
|
|
4:4
|
|
Локомотив Я – Торпедо НН
|
|
5:1
|
|
Динамо Мн – Барис
|
|
4:0
|
|
Динамо Р – Динамо М
|
|
1:1
|
|
24 грудень, п`ятница
|
Сибір – Амур
|
|
1:0
|
|
Динамо Р – Барис
|
|
0:4
|
|
Салават Юлаєв – Ак Барс
|
|
4:2
|
|
Металург Мг – Автомобіліст
|
|
6:3
|
|
Трактор – Нафтохімік
|
|
4:2
|
|
ЦСКА М – Авангард
|
|
4:4
|
|
Динамо Мн – Югра
|
|
2:2
|
|
25 грудень, субота
|
Атлант – Динамо М
|
|
3:0
|
|
Локомотив Я – Витязь
|
|
6:0
|
|
Торпедо НН – Северсталь
|
|
1:2
|
|
26 грудень, неділя
|
Металург Нк – Амур
|
|
4:2
|
|
Металург Мг – Нафтохімік
|
|
3:2
|
|
Салават Юлаєв – Автомобіліст
|
|
5:2
|
|
Трактор – Ак Барс
|
|
2:4
|
|
ЦСКА М – Барис
|
|
3:1
|
|
Динамо Мн – Авангард
|
|
3:4
|
|
Динамо Р – Югра
|
|
2:1
|
|
27 грудень, понеділок
|
Торпедо НН – Динамо М
|
|
2:2
|
|
Атлант – Витязь
|
|
3:0
|
|
Северсталь – Локомотив Я
|
|
1:5
|
|
28 грудень, вівторок
|
Сибір – Металург Нк
|
|
2:1
|
|
Автомобіліст – Нафтохімік
|
|
1:3
|
|
Металург Мг – Ак Барс
|
|
0:3
|
|
ЦСКА М – Югра
|
|
4:2
|
|
Динамо Р – Авангард
|
|
2:3
|
|
29 грудень, середа
|
Амур – Салават Юлаєв
|
|
6:5
|
|
Локомотив Я – Динамо М
|
|
7:2
|
|
Витязь – Торпедо НН
|
|
2:1
|
|
Динамо Мн – Атлант
|
|
4:3
|
|
30 грудень, четвер
|
Нафтохімік – Металург Нк
|
|
3:1
|
|
3 січня, понеділок
|
Барис – Сибір
|
|
0:1
|
|
Автомобіліст – Металург Мг
|
|
3:1
|
|
Югра – Трактор
|
|
2:2
|
|
4 січня, вівторок
|
Спартак М – СКА
|
|
1:0
|
|
Торпедо НН – Динамо Р
|
|
5:2
|
|
Северсталь – Динамо М
|
|
4:3
|
|
Локомотив Я – ЦСКА М
|
|
4:1
|
|
Динамо Мн – Витязь
|
|
1:3
|
|
5 січня, середа
|
Авангард – Трактор
|
|
4:0
|
|
Автомобіліст – Амур
|
|
5:4
|
|
Югра – Металург Мг
|
|
2:3
|
|
Барис – Салават Юлаєв
|
|
3:3
|
|
Ак Барс – Металург Нк
|
|
2:1
|
|
Нафтохімік – Сибір
|
|
3:2
|
|
6 січня, четвер
|
Спартак М – Динамо М
|
|
5:3
|
|
Атлант – ЦСКА М
|
|
1:2
|
|
Локомотив Я – Динамо Р
|
|
3:1
|
|
Торпедо НН – Динамо Мн
|
|
3:5
|
|
Северсталь – Витязь
|
|
2:7
|
|
7 січня, п`ятница
|
Барис – Трактор
|
|
4:3
|
|
Авангард – Металург Мг
|
|
5:3
|
|
Автомобіліст – Металург Нк
|
|
3:3
|
|
Югра – Салават Юлаєв
|
|
3:0
|
|
Ак Барс – Сибір
|
|
7:1
|
|
Нафтохімік – Амур
|
|
3:4
|
|
8 січня, субота
|
СКА – Динамо М
|
|
3:2
|
|
Спартак М – Витязь
|
|
1:0
|
|
Торпедо НН – ЦСКА М
|
|
4:2
|
|
Локомотив Я – Динамо Мн
|
|
1:1
|
|
Атлант – Динамо Р
|
|
4:3
|
|
9 січня, неділя
|
Авангард – Металург Нк
|
|
4:3
|
|
Барис – Металург Мг
|
|
1:3
|
|
Автомобіліст – Сибір
|
|
0:4
|
|
Трактор – Нафтохімік
|
|
6:5
|
|
Ак Барс – Амур
|
|
3:2
|
|
10 січня, понеділок
|
СКА – Витязь
|
|
4:4
|
|
Атлант – Динамо Мн
|
|
1:1
|
|
Динамо Р – Динамо М
|
|
4:2
|
|
11 січня, вівторок
|
Салават Юлаєв – Авангард
|
|
2:3
|
|
Металург Мг – Югра
|
|
4:1
|
|
Автомобіліст – Нафтохімік
|
|
4:3
|
|
12 січня, середа
|
Амур – Барис
|
|
2:4
|
|
ЦСКА М – Северсталь
|
|
2:4
|
|
Динамо Мн – СКА
|
|
1:4
|
|
Динамо Р – Спартак М
|
|
5:1
|
|
13 січня, четвер
|
Металург Нк – Югра
|
|
0:2
|
|
Сибір – Авангард
|
|
2:3
|
|
Металург Мг – Торпедо НН
|
|
2:1
|
|
Салават Юлаєв – Локомотив Я
|
|
7:6
|
|
Трактор – Атлант
|
|
2:2
|
|
Ак Барс – Автомобіліст
|
|
1:2
|
|
14 січня, п`ятница
|
Динамо М – Витязь
|
|
3:3
|
|
ЦСКА М – СКА
|
|
1:2
|
|
Динамо Мн – Спартак М
|
|
2:4
|
|
Динамо Р – Северсталь
|
|
3:3
|
|
15 січня, субота
|
Амур – Югра
|
|
0:2
|
|
Металург Нк – Авангард
|
|
2:3
|
|
Сибір – Барис
|
|
1:3
|
|
Металург Мг – Локомотив Я
|
|
2:4
|
|
Трактор – Торпедо НН
|
|
6:1
|
|
Салават Юлаєв – Атлант
|
|
4:3
|
|
Нафтохімік – Автомобіліст
|
|
4:2
|
|
16 січня, неділя
|
Динамо М – Спартак М
|
|
1:3
|
|
Динамо Мн – Северсталь
|
|
3:0
|
|
Динамо Р – СКА
|
|
2:0
|
|
17 січня, понеділок
|
Металург Нк – Барис
|
|
3:5
|
|
Сибір – Югра
|
|
1:3
|
|
Трактор – Локомотив Я
|
|
2:6
|
|
Салават Юлаєв – Торпедо НН
|
|
3:2
|
|
Металург Мг – Атлант
|
|
2:2
|
|
Автомобіліст – Ак Барс
|
|
2:4
|
|
18 січня, вівторок
|
Витязь – Северсталь
|
|
2:1
|
|
Динамо Р – ЦСКА М
|
|
3:3
|
|
19 січня, середа
|
Авангард – Нафтохімік
|
|
4:2
|
|
Барис – Автомобіліст
|
|
3:3
|
|
Югра – Ак Барс
|
|
1:4
|
|
Салават Юлаєв – Сибір
|
|
4:1
|
|
Локомотив Я – Амур
|
|
4:2
|
|
СКА – Металург Мг
|
|
3:0
|
|
Торпедо НН – Металург Нк
|
|
7:3
|
|
Спартак М – Трактор
|
|
3:2
|
|
20 січня, четвер
|
Витязь – ЦСКА М
|
|
4:5
|
|
Динамо М – Динамо Р
|
|
1:3
|
|
21 січня, п`ятница
|
Барис – Нафтохімік
|
|
1:2
|
|
Авангард – Ак Барс
|
|
4:3
|
|
Югра – Автомобіліст
|
|
6:2
|
|
Локомотив Я – Металург Нк
|
|
3:2
|
|
Северсталь – Металург Мг
|
|
4:3
|
|
СКА – Трактор
|
|
3:4
|
|
Торпедо НН – Сибір
|
|
4:3
|
|
Атлант – Амур
|
|
5:3
|
|
Спартак М – Салават Юлаєв
|
|
1:3
|
|
22 січня, субота
|
Витязь – Динамо Р
|
|
2:4
|
|
Динамо М – Динамо Мн
|
|
3:1
|
|
23 січня, неділя
|
Авангард – Автомобіліст
|
|
5:4
|
|
Барис – Ак Барс
|
|
2:2
|
|
Югра – Нафтохімік
|
|
4:2
|
|
Торпедо НН – Амур
|
|
3:1
|
|
Спартак М – Металург Мг
|
|
2:0
|
|
СКА – Салават Юлаєв
|
|
1:4
|
|
Северсталь – Трактор
|
|
3:6
|
|
Локомотив Я – Сибір
|
|
2:4
|
|
Атлант – Металург Нк
|
|
1:1
|
|
24 січня, понеділок
|
Витязь – Динамо Мн
|
|
4:3
|
|
ЦСКА М – Динамо Р
|
|
4:4
|
|
25 січня, вівторок
|
Металург Нк – Барис
|
|
2:10
|
|
Металург Мг – Нафтохімік
|
|
5:1
|
|
Автомобіліст – Трактор
|
|
3:3
|
|
Северсталь – Салават Юлаєв
|
|
0:3
|
|
Атлант – Сибір
|
|
4:2
|
|
Динамо М – СКА
|
|
7:4
|
|
26 січня, середа
|
Ак Барс – Югра
|
|
1:2
|
|
Торпедо НН – Витязь
|
|
4:0
|
|
Спартак М – ЦСКА М
|
|
3:1
|
|
Динамо Р – Динамо Мн
|
|
4:3
|
|
27 січня, четвер
|
Амур – СКА
|
|
3:4
|
|
Авангард – Барис
|
|
2:2
|
|
28 січня, п`ятница
|
Автомобіліст – Локомотив Я
|
|
3:1
|
|
Трактор – Витязь
|
|
3:5
|
|
Торпедо НН – Атлант
|
|
3:5
|
|
Нафтохімік – Югра
|
|
4:3
|
|
ЦСКА М – Динамо М
|
|
4:5
|
|
29 січня, субота
|
Амур – Спартак М
|
|
0:7
|
|
Металург Нк – СКА
|
|
1:4
|
|
Сибір – Северсталь
|
|
2:4
|
|
30 січня, неділя
|
Автомобіліст – Атлант
|
|
1:2
|
|
Металург Мг – Витязь
|
|
2:0
|
|
Салават Юлаєв – Динамо М
|
|
7:1
|
|
Ак Барс – Локомотив Я
|
|
2:3
|
|
Нафтохімік – Торпедо НН
|
|
3:4
|
|
Динамо Мн – ЦСКА М
|
|
2:2
|
|
31 січня, понеділок
|
Амур – Северсталь
|
|
2:2
|
|
Металург Нк – Спартак М
|
|
3:4
|
|
Сибір – СКА
|
|
1:2
|
|
Югра – Авангард
|
|
2:6
|
|
1 лютого, вівторок
|
Автомобіліст – Торпедо НН
|
|
2:3
|
|
Салават Юлаєв – Витязь
|
|
4:0
|
|
Трактор – Динамо М
|
|
4:1
|
|
Нафтохімік – Локомотив Я
|
|
7:5
|
|
Ак Барс – Атлант
|
|
5:2
|
|
Динамо Р – ЦСКА М
|
|
1:2
|
|
2 лютого, середа
|
Амур – Авангард
|
|
2:3
|
|
Металург Нк – Северсталь
|
|
0:3
|
|
Сибір – Спартак М
|
|
5:1
|
|
3 лютого, четвер
|
Автомобіліст – Югра
|
|
2:4
|
|
Металург Мг – Динамо М
|
|
0:1
|
|
Ак Барс – Торпедо НН
|
|
6:4
|
|
СКА – ЦСКА М
|
|
4:0
|
|
Нафтохімік – Атлант
|
|
3:3
|
|
Витязь – Локомотив Я
|
|
1:7
|
|
14 лютого, понеділок
|
Витязь – Металург Нк
|
|
1:6
|
|
16 лютого, середа
|
Динамо М – Металург Нк
|
|
8:1
|
|
Витязь – Амур
|
|
3:4
|
|
Торпедо НН – Барис
|
|
3:5
|
|
СКА – Автомобіліст
|
|
3:2
|
|
Северсталь – Ак Барс
|
|
2:1
|
|
Локомотив Я – Югра
|
|
8:4
|
|
Спартак М – Нафтохімік
|
|
1:5
|
|
ЦСКА М – Металург Мг
|
|
3:3
|
|
Атлант – Авангард
|
|
1:2
|
|
Динамо Мн – Трактор
|
|
4:2
|
|
Динамо Р – Салават Юлаєв
|
|
2:3
|
|
18 лютого, п`ятница
|
Витязь – Сибір
|
|
3:1
|
|
Локомотив Я – Барис
|
|
5:3
|
|
Северсталь – Автомобіліст
|
|
10:1
|
|
СКА – Нафтохімік
|
|
5:3
|
|
Торпедо НН – Авангард
|
|
1:3
|
|
ЦСКА М – Трактор
|
|
2:4
|
|
Динамо М – Амур
|
|
3:1
|
|
Атлант – Югра
|
|
2:2
|
|
Спартак М – Ак Барс
|
|
1:4
|
|
Динамо Мн – Салават Юлаєв
|
|
3:1
|
|
Динамо Р – Металург Мг
|
|
3:1
|
|
20 лютого, неділя
|
ЦСКА М – Салават Юлаєв
|
|
1:5
|
|
Торпедо НН – Югра
|
|
6:2
|
|
Спартак М – Автомобіліст
|
|
4:1
|
|
СКА – Ак Барс
|
|
3:3
|
|
Северсталь – Нафтохімік
|
|
6:3
|
|
Динамо М – Сибір
|
|
1:1
|
|
Локомотив Я – Авангард
|
|
1:2
|
|
Атлант – Барис
|
|
2:1
|
|
Динамо Мн – Металург Мг
|
|
1:2
|
|
Динамо Р – Трактор
|
|
6:2
|
|
|