тур 1
|
26 січня, середа
|
Корінтіанс – Ферровіаріа
|
|
0:0
|
|
Ботафого СП – Санта Андре
|
|
0:0
|
|
Агуа Санта – Сан-Бернардо
|
|
0:1
|
|
27 січня, четвер
|
Интер де Лимейра – Сантос
|
|
0:0
|
|
Ітуано – Новорізонтіно
|
|
2:0
|
|
Палмейрас – Понте Прета
|
|
3:0
|
|
28 січня, п`ятница
|
Гуарані – Сан-Паулу
|
|
2:1
|
|
Мірасол – Брагантіно
|
|
3:1
|
|
|
|
тур 2
|
29 січня, субота
|
Сан-Бернардо – Палмейрас
|
|
1:1
|
|
Понте Прета – Интер де Лимейра
|
|
2:2
|
|
Сантос – Ботафого СП
|
|
0:1
|
|
Ферровіаріа – Агуа Санта
|
|
1:0
|
|
30 січня, неділя
|
Сан-Паулу – Ітуано
|
|
0:0
|
|
Санта Андре – Корінтіанс
|
|
0:1
|
|
31 січня, понеділок
|
Новорізонтіно – Мірасол
|
|
0:0
|
|
1 лютого, вівторок
|
Брагантіно – Гуарані
|
|
1:0
|
|
|
тур 3
|
2 лютого, середа
|
Палмейрас – Агуа Санта
|
|
1:0
|
|
Ботафого СП – Ферровіаріа
|
|
1:1
|
|
3 лютого, четвер
|
Корінтіанс – Сантос
|
|
1:2
|
|
Понте Прета – Новорізонтіно
|
|
2:0
|
|
Санта Андре – Сан-Бернардо
|
|
1:0
|
|
4 лютого, п`ятница
|
Ітуано – Интер де Лимейра
|
|
2:1
|
|
Брагантіно – Сан-Паулу
|
|
4:3
|
|
Мірасол – Гуарані
|
|
2:0
|
|
|
|
тур 4
|
5 лютого, субота
|
Агуа Санта – Новорізонтіно
|
|
1:0
|
|
Сан-Бернардо – Понте Прета
|
|
2:0
|
|
6 лютого, неділя
|
Гуарані – Сантос
|
|
1:1
|
|
Ітуано – Корінтіанс
|
|
2:3
|
|
Мірасол – Санта Андре
|
|
2:2
|
|
7 лютого, понеділок
|
Ферровіаріа – Брагантіно
|
|
1:1
|
|
Интер де Лимейра – Ботафого СП
|
|
3:0
|
|
11 березня, п`ятница
|
Сан-Паулу – Палмейрас
|
|
0:1
|
|
|
тур 5
|
23 січня, неділя
|
Новорізонтіно – Палмейрас
|
|
0:2
|
|
9 лютого, середа
|
Агуа Санта – Ітуано
|
|
2:2
|
|
10 лютого, четвер
|
Сан-Паулу – Санта Андре
|
|
1:0
|
|
Брагантіно – Интер де Лимейра
|
|
4:1
|
|
Гуарані – Ботафого СП
|
|
0:2
|
|
Ферровіаріа – Понте Прета
|
|
1:2
|
|
11 лютого, п`ятница
|
Корінтіанс – Мірасол
|
|
2:1
|
|
Сантос – Сан-Бернардо
|
|
1:1
|
|
|
|
тур 6
|
12 лютого, субота
|
Ботафого СП – Агуа Санта
|
|
0:2
|
|
Санта Андре – Ферровіаріа
|
|
2:2
|
|
Новорізонтіно – Гуарані
|
|
1:2
|
|
13 лютого, неділя
|
Интер де Лимейра – Мірасол
|
|
2:2
|
|
Понте Прета – Сан-Паулу
|
|
1:2
|
|
Сантос – Ітуано
|
|
2:1
|
|
14 лютого, понеділок
|
Сан-Бернардо – Брагантіно
|
|
1:0
|
|
18 березня, п`ятница
|
Палмейрас – Корінтіанс
|
|
2:1
|
|
|
тур 7
|
16 лютого, середа
|
Санта Андре – Новорізонтіно
|
|
0:0
|
|
17 лютого, четвер
|
Ферровіаріа – Палмейрас
|
|
0:2
|
|
Понте Прета – Ботафого СП
|
|
0:1
|
|
Ітуано – Гуарані
|
|
3:0
|
|
Корінтіанс – Сан-Бернардо
|
|
3:0
|
|
18 лютого, п`ятница
|
Мірасол – Сантос
|
|
3:2
|
|
Сан-Паулу – Интер де Лимейра
|
|
0:0
|
|
Брагантіно – Агуа Санта
|
|
2:0
|
|
|
|
тур 8
|
19 лютого, субота
|
Палмейрас – Санта Андре
|
|
1:0
|
|
Ботафого СП – Корінтіанс
|
|
1:1
|
|
20 лютого, неділя
|
Агуа Санта – Мірасол
|
|
1:2
|
|
Сан-Бернардо – Ітуано
|
|
1:0
|
|
Сантос – Сан-Паулу
|
|
0:3
|
|
Гуарані – Понте Прета
|
|
3:0
|
|
21 лютого, понеділок
|
Новорізонтіно – Брагантіно
|
|
0:3
|
|
Интер де Лимейра – Ферровіаріа
|
|
1:2
|
|
|
тур 9
|
26 лютого, субота
|
Мірасол – Понте Прета
|
|
1:1
|
|
27 лютого, неділя
|
Корінтіанс – Брагантіно
|
|
1:0
|
|
Гуарані – Санта Андре
|
|
2:3
|
|
Ітуано – Ферровіаріа
|
|
3:1
|
|
Интер де Лимейра – Палмейрас
|
|
0:0
|
|
Сантос – Новорізонтіно
|
|
2:2
|
|
28 лютого, понеділок
|
Агуа Санта – Сан-Паулу
|
|
1:2
|
|
Ботафого СП – Сан-Бернардо
|
|
1:0
|
|
|
|
тур 10
|
5 березня, субота
|
Сан-Паулу – Корінтіанс
|
|
1:0
|
|
6 березня, неділя
|
Новорізонтіно – Интер де Лимейра
|
|
1:2
|
|
Сан-Бернардо – Мірасол
|
|
1:1
|
|
Санта Андре – Ітуано
|
|
0:0
|
|
Понте Прета – Агуа Санта
|
|
0:1
|
|
Палмейрас – Гуарані
|
|
2:0
|
|
7 березня, понеділок
|
Брагантіно – Ботафого СП
|
|
2:0
|
|
16 березня, середа
|
Ферровіаріа – Сантос
|
|
3:3
|
|
|
тур 11
|
12 березня, субота
|
Гуарані – Ферровіаріа
|
|
2:1
|
|
Корінтіанс – Понте Прета
|
|
5:0
|
|
Агуа Санта – Санта Андре
|
|
1:1
|
|
13 березня, неділя
|
Палмейрас – Сантос
|
|
1:0
|
|
Мірасол – Сан-Паулу
|
|
0:3
|
|
Интер де Лимейра – Сан-Бернардо
|
|
2:1
|
|
14 березня, понеділок
|
Ботафого СП – Новорізонтіно
|
|
2:1
|
|
Ітуано – Брагантіно
|
|
2:0
|
|
|
|
тур 12
|
19 березня, субота
|
Ферровіаріа – Мірасол
|
|
2:0
|
|
Сан-Бернардо – Гуарані
|
|
0:0
|
|
Санта Андре – Интер де Лимейра
|
|
2:0
|
|
Понте Прета – Ітуано
|
|
2:2
|
|
Сантос – Агуа Санта
|
|
3:2
|
|
Сан-Паулу – Ботафого СП
|
|
2:1
|
|
20 березня, неділя
|
Брагантіно – Палмейрас
|
|
1:1
|
|
Новорізонтіно – Корінтіанс
|
|
0:1
|
|
|