тур 1
|
5 серпня, субота
|
Інвернесс – Данді Юнайтед
|
|
0:1
|
|
Лівінгстон – Данфермлін
|
|
1:1
|
|
Квін оф зе Саут – Бріхін Сіті
|
|
4:1
|
|
Дамбартон – Грінок Мортон
|
|
0:0
|
|
Ст. Міррен – Фолкерк
|
|
3:1
|
|
|
|
тур 2
|
12 серпня, субота
|
Данфермлін – Інвернесс
|
|
5:1
|
|
Фолкерк – Дамбартон
|
|
1:1
|
|
Бріхін Сіті – Лівінгстон
|
|
2:2
|
|
Грінок Мортон – Ст. Міррен
|
|
4:1
|
|
Данді Юнайтед – Квін оф зе Саут
|
|
2:1
|
|
|
тур 3
|
19 серпня, субота
|
Данфермлін – Фолкерк
|
|
3:1
|
|
Квін оф зе Саут – Дамбартон
|
|
1:0
|
|
Лівінгстон – Ст. Міррен
|
|
1:3
|
|
Інвернесс – Грінок Мортон
|
|
1:1
|
|
Данді Юнайтед – Бріхін Сіті
|
|
1:0
|
|
|
|
тур 4
|
26 серпня, субота
|
Грінок Мортон – Лівінгстон
|
|
0:1
|
|
Дамбартон – Данфермлін
|
|
0:4
|
|
Бріхін Сіті – Інвернесс
|
|
0:4
|
|
Ст. Міррен – Данді Юнайтед
|
|
3:0
|
|
Фолкерк – Квін оф зе Саут
|
|
1:4
|
|
|
тур 5
|
9 вересня, субота
|
Ст. Міррен – Інвернесс
|
|
4:2
|
|
Бріхін Сіті – Фолкерк
|
|
1:1
|
|
Грінок Мортон – Данфермлін
|
|
3:2
|
|
Лівінгстон – Квін оф зе Саут
|
|
2:2
|
|
Данді Юнайтед – Дамбартон
|
|
1:1
|
|
|
|
тур 6
|
16 вересня, субота
|
Інвернесс – Лівінгстон
|
|
1:3
|
|
Квін оф зе Саут – Грінок Мортон
|
|
1:2
|
|
Дамбартон – Бріхін Сіті
|
|
2:1
|
|
Фолкерк – Данді Юнайтед
|
|
0:0
|
|
Данфермлін – Ст. Міррен
|
|
3:0
|
|
|
тур 7
|
23 вересня, субота
|
Фолкерк – Лівінгстон
|
|
0:2
|
|
Бріхін Сіті – Данфермлін
|
|
0:3
|
|
Дамбартон – Інвернесс
|
|
2:1
|
|
Данді Юнайтед – Грінок Мортон
|
|
2:1
|
|
24 вересня, неділя
|
Ст. Міррен – Квін оф зе Саут
|
|
3:1
|
|
|
|
тур 8
|
30 вересня, субота
|
Данфермлін – Данді Юнайтед
|
|
1:3
|
|
Ст. Міррен – Бріхін Сіті
|
|
2:1
|
|
Грінок Мортон – Фолкерк
|
|
0:1
|
|
Лівінгстон – Дамбартон
|
|
2:1
|
|
Інвернесс – Квін оф зе Саут
|
|
0:0
|
|
|
тур 9
|
14 жовтня, субота
|
Лівінгстон – Данді Юнайтед
|
|
2:0
|
|
Квін оф зе Саут – Данфермлін
|
|
0:0
|
|
Дамбартон – Ст. Міррен
|
|
0:2
|
|
Бріхін Сіті – Грінок Мортон
|
|
0:1
|
|
Фолкерк – Інвернесс
|
|
0:0
|
|
|
|
тур 10
|
21 жовтня, субота
|
Данфермлін – Лівінгстон
|
|
3:1
|
|
Фолкерк – Ст. Міррен
|
|
0:0
|
|
Бріхін Сіті – Квін оф зе Саут
|
|
0:1
|
|
Грінок Мортон – Дамбартон
|
|
1:1
|
|
Данді Юнайтед – Інвернесс
|
|
0:2
|
|
|
тур 11
|
28 жовтня, субота
|
Ст. Міррен – Грінок Мортон
|
|
2:2
|
|
Дамбартон – Данді Юнайтед
|
|
0:2
|
|
Квін оф зе Саут – Фолкерк
|
|
4:2
|
|
Лівінгстон – Бріхін Сіті
|
|
3:2
|
|
Інвернесс – Данфермлін
|
|
1:0
|
|
|
|
тур 12
|
4 листопада, субота
|
Данді Юнайтед – Ст. Міррен
|
|
2:1
|
|
Лівінгстон – Інвернесс
|
|
0:0
|
|
Грінок Мортон – Квін оф зе Саут
|
|
1:2
|
|
Бріхін Сіті – Дамбартон
|
|
0:1
|
|
Фолкерк – Данфермлін
|
|
1:1
|
|
|
тур 13
|
19 листопада, неділя
|
Данді Юнайтед – Фолкерк
|
|
3:0
|
|
21 листопада, вівторок
|
Данфермлін – Грінок Мортон
|
|
1:1
|
|
28 листопада, вівторок
|
Ст. Міррен – Лівінгстон
|
|
3:1
|
|
Дамбартон – Квін оф зе Саут
|
|
2:2
|
|
Інвернесс – Бріхін Сіті
|
|
4:0
|
|
|
|
тур 14
|
25 листопада, субота
|
Данфермлін – Дамбартон
|
|
2:2
|
|
Фолкерк – Грінок Мортон
|
|
0:3
|
|
Бріхін Сіті – Данді Юнайтед
|
|
1:1
|
|
Квін оф зе Саут – Лівінгстон
|
|
0:3
|
|
Інвернесс – Ст. Міррен
|
|
0:2
|
|
|
тур 15
|
2 грудень, субота
|
Ст. Міррен – Дамбартон
|
|
0:1
|
|
Квін оф зе Саут – Інвернесс
|
|
0:0
|
|
Грінок Мортон – Бріхін Сіті
|
|
4:1
|
|
Данді Юнайтед – Данфермлін
|
|
2:1
|
|
19 грудень, вівторок
|
Лівінгстон – Фолкерк
|
|
0:0
|
|
|
|
тур 16
|
9 грудень, субота
|
Грінок Мортон – Данді Юнайтед
|
|
0:2
|
|
Бріхін Сіті – Ст. Міррен
|
|
1:2
|
|
Данфермлін – Квін оф зе Саут
|
|
2:5
|
|
26 грудень, вівторок
|
Дамбартон – Лівінгстон
|
|
1:4
|
|
9 січня, вівторок
|
Інвернесс – Фолкерк
|
|
4:1
|
|
|
тур 17
|
16 грудень, субота
|
Ст. Міррен – Данфермлін
|
|
1:0
|
|
Інвернесс – Дамбартон
|
|
1:0
|
|
6 лютого, вівторок
|
Фолкерк – Бріхін Сіті
|
|
3:1
|
|
13 березня, вівторок
|
Лівінгстон – Грінок Мортон
|
|
1:1
|
|
Квін оф зе Саут – Данді Юнайтед
|
|
1:3
|
|
|
|
тур 18
|
23 грудень, субота
|
Данді Юнайтед – Лівінгстон
|
|
3:0
|
|
Данфермлін – Бріхін Сіті
|
|
2:1
|
|
Дамбартон – Фолкерк
|
|
0:0
|
|
Квін оф зе Саут – Ст. Міррен
|
|
2:3
|
|
Грінок Мортон – Інвернесс
|
|
1:0
|
|
|
тур 19
|
29 грудень, п`ятница
|
Ст. Міррен – Данді Юнайтед
|
|
2:0
|
|
30 грудень, субота
|
Фолкерк – Квін оф зе Саут
|
|
3:2
|
|
Бріхін Сіті – Інвернесс
|
|
2:3
|
|
10 лютого, субота
|
Лівінгстон – Данфермлін
|
|
0:0
|
|
20 лютого, вівторок
|
Дамбартон – Грінок Мортон
|
|
0:1
|
|
|
|
тур 20
|
2 січня, вівторок
|
Квін оф зе Саут – Дамбартон
|
|
0:0
|
|
Інвернесс – Лівінгстон
|
|
1:1
|
|
Данді Юнайтед – Бріхін Сіті
|
|
4:1
|
|
Данфермлін – Фолкерк
|
|
2:0
|
|
Грінок Мортон – Ст. Міррен
|
|
1:1
|
|
|
тур 21
|
6 січня, субота
|
Дамбартон – Данфермлін
|
|
0:1
|
|
Лівінгстон – Квін оф зе Саут
|
|
0:1
|
|
Фолкерк – Данді Юнайтед
|
|
6:1
|
|
Ст. Міррен – Інвернесс
|
|
1:0
|
|
Бріхін Сіті – Грінок Мортон
|
|
1:1
|
|
|
|
тур 22
|
13 січня, субота
|
Інвернесс – Квін оф зе Саут
|
|
3:1
|
|
Данфермлін – Данді Юнайтед
|
|
0:0
|
|
Дамбартон – Ст. Міррен
|
|
0:2
|
|
Грінок Мортон – Фолкерк
|
|
0:1
|
|
Бріхін Сіті – Лівінгстон
|
|
0:2
|
|
|
тур 23
|
26 січня, п`ятница
|
Данфермлін – Ст. Міррен
|
|
1:2
|
|
27 січня, субота
|
Лівінгстон – Дамбартон
|
|
2:0
|
|
Фолкерк – Інвернесс
|
|
3:1
|
|
Квін оф зе Саут – Бріхін Сіті
|
|
3:1
|
|
Данді Юнайтед – Грінок Мортон
|
|
0:3
|
|
|
|
тур 24
|
3 лютого, субота
|
Ст. Міррен – Квін оф зе Саут
|
|
2:0
|
|
Фолкерк – Лівінгстон
|
|
1:3
|
|
Грінок Мортон – Данфермлін
|
|
2:1
|
|
13 березня, вівторок
|
Дамбартон – Бріхін Сіті
|
|
1:0
|
|
27 березня, вівторок
|
Інвернесс – Данді Юнайтед
|
|
1:0
|
|
|
тур 25
|
17 лютого, субота
|
Квін оф зе Саут – Грінок Мортон
|
|
1:1
|
|
Бріхін Сіті – Фолкерк
|
|
0:1
|
|
Лівінгстон – Ст. Міррен
|
|
4:1
|
|
13 березня, вівторок
|
Данфермлін – Інвернесс
|
|
1:0
|
|
3 квітня, вівторок
|
Данді Юнайтед – Дамбартон
|
|
2:0
|
|
|
|
тур 26
|
23 лютого, п`ятница
|
Лівінгстон – Данді Юнайтед
|
|
2:1
|
|
24 лютого, субота
|
Ст. Міррен – Бріхін Сіті
|
|
1:0
|
|
Квін оф зе Саут – Данфермлін
|
|
0:0
|
|
Фолкерк – Дамбартон
|
|
0:0
|
|
Інвернесс – Грінок Мортон
|
|
0:2
|
|
|
тур 27
|
27 лютого, вівторок
|
Грінок Мортон – Лівінгстон
|
|
0:1
|
|
20 березня, вівторок
|
Данді Юнайтед – Квін оф зе Саут
|
|
2:3
|
|
Бріхін Сіті – Данфермлін
|
|
0:3
|
|
17 квітня, вівторок
|
Ст. Міррен – Фолкерк
|
|
1:2
|
|
18 квітня, середа
|
Дамбартон – Інвернесс
|
|
0:1
|
|
|
|
тур 28
|
3 квітня, вівторок
|
Інвернесс – Бріхін Сіті
|
|
4:0
|
|
Квін оф зе Саут – Фолкерк
|
|
2:2
|
|
Данфермлін – Лівінгстон
|
|
1:0
|
|
10 квітня, вівторок
|
Грінок Мортон – Дамбартон
|
|
3:2
|
|
Данді Юнайтед – Ст. Міррен
|
|
1:0
|
|
|
тур 29
|
10 березня, субота
|
Дамбартон – Квін оф зе Саут
|
|
0:1
|
|
Ст. Міррен – Данфермлін
|
|
2:0
|
|
Фолкерк – Грінок Мортон
|
|
3:1
|
|
17 квітня, вівторок
|
Бріхін Сіті – Данді Юнайтед
|
|
0:5
|
|
24 квітня, вівторок
|
Лівінгстон – Інвернесс
|
|
0:1
|
|
|
|
тур 30
|
17 березня, субота
|
Данді Юнайтед – Інвернесс
|
|
1:1
|
|
Бріхін Сіті – Дамбартон
|
|
1:3
|
|
Квін оф зе Саут – Ст. Міррен
|
|
1:3
|
|
Лівінгстон – Фолкерк
|
|
0:0
|
|
Данфермлін – Грінок Мортон
|
|
0:0
|
|
|
тур 31
|
24 березня, субота
|
Грінок Мортон – Бріхін Сіті
|
|
2:0
|
|
Данді Юнайтед – Данфермлін
|
|
1:1
|
|
Квін оф зе Саут – Лівінгстон
|
|
3:3
|
|
27 березня, вівторок
|
Ст. Міррен – Дамбартон
|
|
5:0
|
|
10 квітня, вівторок
|
Інвернесс – Фолкерк
|
|
1:0
|
|
|
|
тур 32
|
31 березня, субота
|
Грінок Мортон – Данді Юнайтед
|
|
1:1
|
|
Дамбартон – Лівінгстон
|
|
0:3
|
|
Данфермлін – Квін оф зе Саут
|
|
3:1
|
|
Фолкерк – Бріхін Сіті
|
|
3:0
|
|
Інвернесс – Ст. Міррен
|
|
2:2
|
|
|
тур 33
|
7 квітня, субота
|
Фолкерк – Данфермлін
|
|
1:2
|
|
Бріхін Сіті – Ст. Міррен
|
|
0:1
|
|
Дамбартон – Данді Юнайтед
|
|
3:2
|
|
Квін оф зе Саут – Інвернесс
|
|
0:2
|
|
Лівінгстон – Грінок Мортон
|
|
3:2
|
|
|
|
тур 34
|
14 квітня, субота
|
Данфермлін – Бріхін Сіті
|
|
4:0
|
|
Ст. Міррен – Лівінгстон
|
|
0:0
|
|
Грінок Мортон – Квін оф зе Саут
|
|
0:1
|
|
Інвернесс – Дамбартон
|
|
5:1
|
|
Данді Юнайтед – Фолкерк
|
|
1:0
|
|
|
тур 35
|
21 квітня, субота
|
Ст. Міррен – Грінок Мортон
|
|
2:1
|
|
Дамбартон – Фолкерк
|
|
2:5
|
|
Квін оф зе Саут – Данді Юнайтед
|
|
3:0
|
|
Лівінгстон – Бріхін Сіті
|
|
3:0
|
|
Інвернесс – Данфермлін
|
|
2:2
|
|
|
|
тур 36
|
28 квітня, субота
|
Данді Юнайтед – Лівінгстон
|
|
2:0
|
|
Грінок Мортон – Інвернесс
|
|
0:3
|
|
Бріхін Сіті – Квін оф зе Саут
|
|
1:5
|
|
Фолкерк – Ст. Міррен
|
|
1:0
|
|
Данфермлін – Дамбартон
|
|
4:0
|
|
|