тур 1
|
31 серпня, субота
|
Влажнія – Фламуртарі
|
|
0:1
|
|
Теута – Бюліс
|
|
2:1
|
|
Каштреті – Партизани Тирана
|
|
0:2
|
|
1 вересня, неділя
|
Тірана – Лачі
|
|
0:0
|
|
Скендербеу – Беса
|
|
1:0
|
|
4 вересня, середа
|
Люшня – Кукеси
|
|
1:0
|
|
|
|
тур 2
|
14 вересня, субота
|
Кукеси – Влажнія
|
|
1:3
|
|
Бюліс – Каштреті
|
|
1:0
|
|
Лачі – Партизани Тирана
|
|
1:0
|
|
15 вересня, неділя
|
Фламуртарі – Скендербеу
|
|
2:1
|
|
Тірана – Люшня
|
|
1:0
|
|
Беса – Теута
|
|
2:2
|
|
|
тур 3
|
18 вересня, середа
|
Люшня – Лачі
|
|
1:0
|
|
Партизани Тирана – Бюліс
|
|
2:2
|
|
Скендербеу – Кукеси
|
|
1:3
|
|
Каштреті – Беса
|
|
2:1
|
|
Теута – Фламуртарі
|
|
2:1
|
|
Влажнія – Тірана
|
|
2:0
|
|
|
|
тур 4
|
21 вересня, субота
|
Беса – Партизани Тирана
|
|
0:1
|
|
Люшня – Влажнія
|
|
1:1
|
|
22 вересня, неділя
|
Кукеси – Теута
|
|
0:0
|
|
Лачі – Бюліс
|
|
1:0
|
|
Тірана – Скендербеу
|
|
0:2
|
|
Фламуртарі – Каштреті
|
|
0:1
|
|
|
тур 5
|
28 вересня, субота
|
Партизани Тирана – Фламуртарі
|
|
0:0
|
|
Бюліс – Беса
|
|
3:0
|
|
Каштреті – Кукеси
|
|
0:1
|
|
Влажнія – Лачі
|
|
3:0
|
|
29 вересня, неділя
|
Теута – Тірана
|
|
2:0
|
|
Скендербеу – Люшня
|
|
2:0
|
|
|
|
тур 6
|
2 жовтня, середа
|
Люшня – Теута
|
|
1:1
|
|
Кукеси – Партизани Тирана
|
|
0:1
|
|
Лачі – Беса
|
|
1:0
|
|
Тірана – Каштреті
|
|
1:0
|
|
Фламуртарі – Бюліс
|
|
2:2
|
|
3 жовтня, четвер
|
Влажнія – Скендербеу
|
|
1:3
|
|
|
тур 7
|
5 жовтня, субота
|
Бюліс – Кукеси
|
|
1:1
|
|
Беса – Фламуртарі
|
|
2:0
|
|
6 жовтня, неділя
|
Теута – Влажнія
|
|
3:2
|
|
Каштреті – Люшня
|
|
2:0
|
|
Скендербеу – Лачі
|
|
2:1
|
|
13 жовтня, неділя
|
Партизани Тирана – Тірана
|
|
1:0
|
|
|
|
тур 8
|
18 жовтня, п`ятница
|
Лачі – Фламуртарі
|
|
1:0
|
|
19 жовтня, субота
|
Люшня – Партизани Тирана
|
|
2:0
|
|
Скендербеу – Теута
|
|
1:1
|
|
20 жовтня, неділя
|
Влажнія – Каштреті
|
|
2:1
|
|
Тірана – Бюліс
|
|
1:0
|
|
Кукеси – Беса
|
|
1:1
|
|
|
тур 9
|
26 жовтня, субота
|
Партизани Тирана – Влажнія
|
|
0:1
|
|
Бюліс – Люшня
|
|
1:1
|
|
Теута – Лачі
|
|
2:1
|
|
27 жовтня, неділя
|
Фламуртарі – Кукеси
|
|
2:1
|
|
Беса – Тірана
|
|
1:0
|
|
Каштреті – Скендербеу
|
|
0:1
|
|
|
|
тур 10
|
1 листопада, п`ятница
|
Теута – Каштреті
|
|
1:2
|
|
2 листопада, субота
|
Люшня – Беса
|
|
1:0
|
|
Скендербеу – Партизани Тирана
|
|
3:0
|
|
Тірана – Фламуртарі
|
|
0:2
|
|
3 листопада, неділя
|
Влажнія – Бюліс
|
|
1:1
|
|
Лачі – Кукеси
|
|
1:1
|
|
|
тур 11
|
9 листопада, субота
|
Каштреті – Лачі
|
|
0:2
|
|
Бюліс – Скендербеу
|
|
1:0
|
|
Партизани Тирана – Теута
|
|
3:0
|
|
10 листопада, неділя
|
Кукеси – Тірана
|
|
2:1
|
|
Беса – Влажнія
|
|
1:0
|
|
Фламуртарі – Люшня
|
|
4:3
|
|
|
|
тур 12
|
23 листопада, субота
|
Беса – Скендербеу
|
|
1:1
|
|
Бюліс – Теута
|
|
2:2
|
|
Кукеси – Люшня
|
|
1:0
|
|
24 листопада, неділя
|
Партизани Тирана – Каштреті
|
|
1:0
|
|
Лачі – Тірана
|
|
1:0
|
|
Фламуртарі – Влажнія
|
|
3:1
|
|
|
тур 13
|
30 листопада, субота
|
Теута – Беса
|
|
0:1
|
|
Каштреті – Бюліс
|
|
2:1
|
|
Люшня – Тірана
|
|
2:1
|
|
1 грудень, неділя
|
Партизани Тирана – Лачі
|
|
0:1
|
|
Скендербеу – Фламуртарі
|
|
2:0
|
|
Влажнія – Кукеси
|
|
1:2
|
|
|
|
|
|
тур 16
|
21 грудень, субота
|
Тірана – Теута
|
|
0:0
|
|
Кукеси – Каштреті
|
|
1:0
|
|
Люшня – Скендербеу
|
|
0:1
|
|
22 грудень, неділя
|
Беса – Бюліс
|
|
2:1
|
|
Лачі – Влажнія
|
|
3:0
|
|
Фламуртарі – Партизани Тирана
|
|
1:0
|
|
|
тур 17
|
1 лютого, субота
|
Беса – Лачі
|
|
2:2
|
|
Каштреті – Тірана
|
|
0:0
|
|
Партизани Тирана – Кукеси
|
|
0:0
|
|
2 лютого, неділя
|
Бюліс – Фламуртарі
|
|
0:0
|
|
Скендербеу – Влажнія
|
|
2:1
|
|
Теута – Люшня
|
|
6:2
|
|
|
|
тур 18
|
7 лютого, п`ятница
|
Тірана – Партизани Тирана
|
|
1:0
|
|
8 лютого, субота
|
Влажнія – Теута
|
|
1:1
|
|
Фламуртарі – Беса
|
|
1:4
|
|
9 лютого, неділя
|
Люшня – Каштреті
|
|
0:0
|
|
Кукеси – Бюліс
|
|
0:0
|
|
Лачі – Скендербеу
|
|
2:2
|
|
|
тур 19
|
15 лютого, субота
|
Каштреті – Влажнія
|
|
3:2
|
|
Партизани Тирана – Люшня
|
|
2:0
|
|
16 лютого, неділя
|
Бюліс – Тірана
|
|
0:1
|
|
Беса – Кукеси
|
|
2:0
|
|
Фламуртарі – Лачі
|
|
1:1
|
|
17 лютого, понеділок
|
Теута – Скендербеу
|
|
1:1
|
|
|
|
тур 20
|
22 лютого, субота
|
Лачі – Теута
|
|
2:1
|
|
Скендербеу – Каштреті
|
|
2:0
|
|
Кукеси – Фламуртарі
|
|
3:2
|
|
Люшня – Бюліс
|
|
2:0
|
|
23 лютого, неділя
|
Тірана – Беса
|
|
2:1
|
|
Влажнія – Партизани Тирана
|
|
1:1
|
|
|
тур 21
|
1 березня, субота
|
Беса – Люшня
|
|
1:1
|
|
Каштреті – Теута
|
|
0:0
|
|
2 березня, неділя
|
Партизани Тирана – Скендербеу
|
|
0:0
|
|
Кукеси – Лачі
|
|
1:0
|
|
Бюліс – Влажнія
|
|
0:0
|
|
Фламуртарі – Тірана
|
|
1:1
|
|
|
|
тур 22
|
8 березня, субота
|
Люшня – Фламуртарі
|
|
2:4
|
|
Скендербеу – Бюліс
|
|
2:1
|
|
Теута – Партизани Тирана
|
|
1:1
|
|
Лачі – Каштреті
|
|
1:0
|
|
Тірана – Кукеси
|
|
3:1
|
|
Влажнія – Беса
|
|
0:0
|
|
|
тур 23
|
12 березня, середа
|
Лачі – Люшня
|
|
1:0
|
|
Скендербеу – Каштреті
|
|
3:1
|
|
Кукеси – Влажнія
|
|
1:1
|
|
Партизани Тирана – Бюліс
|
|
2:0
|
|
13 березня, четвер
|
Беса – Фламуртарі
|
|
3:1
|
|
Теута – Тірана
|
|
1:1
|
|
|
|
тур 24
|
15 березня, субота
|
Бюліс – Лачі
|
|
0:3
|
|
Люшня – Скендербеу
|
|
2:4
|
|
16 березня, неділя
|
Беса – Каштреті
|
|
1:1
|
|
Тірана – Кукеси
|
|
1:2
|
|
Фламуртарі – Теута
|
|
0:0
|
|
Влажнія – Партизани Тирана
|
|
0:1
|
|
|
тур 25
|
21 березня, п`ятница
|
Теута – Беса
|
|
1:0
|
|
22 березня, субота
|
Скендербеу – Бюліс
|
|
3:0
|
|
Кукеси – Фламуртарі
|
|
4:2
|
|
Партизани Тирана – Тірана
|
|
1:1
|
|
23 березня, неділя
|
Каштреті – Люшня
|
|
2:1
|
|
Лачі – Влажнія
|
|
0:2
|
|
|
|
|
тур 27
|
5 квітня, субота
|
Лачі – Фламуртарі
|
|
0:1
|
|
Партизани Тирана – Беса
|
|
1:0
|
|
Кукеси – Теута
|
|
3:0
|
|
Скендербеу – Тірана
|
|
2:3
|
|
6 квітня, неділя
|
Каштреті – Бюліс
|
|
3:0
|
|
Люшня – Влажнія
|
|
0:2
|
|
|
|
тур 28
|
12 квітня, субота
|
Беса – Лачі
|
|
0:0
|
|
Тірана – Люшня
|
|
1:0
|
|
Влажнія – Бюліс
|
|
3:0
|
|
13 квітня, неділя
|
Теута – Партизани Тирана
|
|
3:1
|
|
Кукеси – Каштреті
|
|
2:1
|
|
Фламуртарі – Скендербеу
|
|
1:0
|
|
|
тур 29
|
19 квітня, субота
|
Бюліс – Тірана
|
|
0:3
|
|
Каштреті – Влажнія
|
|
2:4
|
|
20 квітня, неділя
|
Скендербеу – Беса
|
|
1:0
|
|
Лачі – Теута
|
|
1:0
|
|
Люшня – Фламуртарі
|
|
2:3
|
|
Партизани Тирана – Кукеси
|
|
1:0
|
|
|
|
тур 30
|
26 квітня, субота
|
Фламуртарі – Бюліс
|
|
3:0
|
|
Тірана – Влажнія
|
|
2:1
|
|
Беса – Люшня
|
|
3:0
|
|
Кукеси – Лачі
|
|
1:1
|
|
Теута – Скендербеу
|
|
2:1
|
|
Партизани Тирана – Каштреті
|
|
1:0
|
|
|
тур 31
|
30 квітня, середа
|
Лачі – Партизани Тирана
|
|
2:0
|
|
Каштреті – Тірана
|
|
2:3
|
|
Скендербеу – Кукеси
|
|
3:3
|
|
Бюліс – Беса
|
|
0:3
|
|
Влажнія – Фламуртарі
|
|
1:0
|
|
Люшня – Теута
|
|
0:2
|
|
|
|
тур 32
|
5 квітня, субота
|
Партизани Тирана – Скендербеу
|
|
1:2
|
|
Фламуртарі – Тірана
|
|
2:2
|
|
Лачі – Каштреті
|
|
6:0
|
|
Беса – Влажнія
|
|
0:0
|
|
Теута – Бюліс
|
|
3:0
|
|
Кукеси – Люшня
|
|
4:1
|
|
|
тур 33
|
10 травня, субота
|
Бюліс – Кукеси
|
|
0:3
|
|
Скендербеу – Лачі
|
|
1:2
|
|
Каштреті – Фламуртарі
|
|
1:3
|
|
Тірана – Беса
|
|
3:0
|
|
Влажнія – Теута
|
|
1:3
|
|
Люшня – Партизани Тирана
|
|
2:4
|
|
|