тур 1
|
4 серпня, субота
|
Клайд – Кауденбіт
|
|
2:0
|
|
Пітерхед – Куїнз Парк
|
|
1:1
|
|
Аннан Атлетік – Елгін Сіті
|
|
1:1
|
|
Едінбург Сіті – Альбіон Роверс
|
|
4:0
|
|
Бервік – Стерлінг
|
|
1:0
|
|
|
|
тур 2
|
11 серпня, субота
|
Куїнз Парк – Бервік
|
|
1:0
|
|
Кауденбіт – Аннан Атлетік
|
|
1:2
|
|
Альбіон Роверс – Пітерхед
|
|
0:4
|
|
Елгін Сіті – Едінбург Сіті
|
|
1:0
|
|
Стерлінг – Клайд
|
|
0:3
|
|
|
тур 3
|
18 серпня, субота
|
Едінбург Сіті – Стерлінг
|
|
0:0
|
|
Кауденбіт – Бервік
|
|
4:0
|
|
Аннан Атлетік – Куїнз Парк
|
|
0:0
|
|
Альбіон Роверс – Елгін Сіті
|
|
0:1
|
|
Пітерхед – Клайд
|
|
1:0
|
|
|
|
тур 4
|
25 серпня, субота
|
Клайд – Едінбург Сіті
|
|
0:2
|
|
Стерлінг – Пітерхед
|
|
0:2
|
|
Куїнз Парк – Альбіон Роверс
|
|
2:0
|
|
Бервік – Аннан Атлетік
|
|
0:3
|
|
13 жовтня, субота
|
Елгін Сіті – Кауденбіт
|
|
3:1
|
|
|
тур 5
|
1 вересня, субота
|
Аннан Атлетік – Клайд
|
|
1:2
|
|
Куїнз Парк – Кауденбіт
|
|
0:0
|
|
Альбіон Роверс – Бервік
|
|
3:5
|
|
Елгін Сіті – Стерлінг
|
|
0:3
|
|
Пітерхед – Едінбург Сіті
|
|
0:1
|
|
|
|
тур 6
|
15 вересня, субота
|
Бервік – Елгін Сіті
|
|
0:3
|
|
Едінбург Сіті – Аннан Атлетік
|
|
2:1
|
|
Кауденбіт – Пітерхед
|
|
2:4
|
|
Стерлінг – Куїнз Парк
|
|
1:0
|
|
Клайд – Альбіон Роверс
|
|
1:0
|
|
|
тур 7
|
22 вересня, субота
|
Куїнз Парк – Едінбург Сіті
|
|
0:2
|
|
Кауденбіт – Альбіон Роверс
|
|
1:1
|
|
Стерлінг – Аннан Атлетік
|
|
1:2
|
|
Пітерхед – Бервік
|
|
1:0
|
|
Клайд – Елгін Сіті
|
|
4:1
|
|
|
|
тур 8
|
29 вересня, субота
|
Бервік – Клайд
|
|
2:3
|
|
Едінбург Сіті – Кауденбіт
|
|
1:0
|
|
Аннан Атлетік – Пітерхед
|
|
1:3
|
|
Альбіон Роверс – Стерлінг
|
|
3:0
|
|
Елгін Сіті – Куїнз Парк
|
|
2:1
|
|
|
тур 9
|
6 жовтня, субота
|
Едінбург Сіті – Бервік
|
|
3:0
|
|
Куїнз Парк – Клайд
|
|
1:0
|
|
Кауденбіт – Стерлінг
|
|
1:0
|
|
Аннан Атлетік – Альбіон Роверс
|
|
3:1
|
|
Пітерхед – Елгін Сіті
|
|
3:0
|
|
|
|
тур 10
|
27 жовтня, субота
|
Бервік – Кауденбіт
|
|
0:3
|
|
Альбіон Роверс – Куїнз Парк
|
|
0:2
|
|
Елгін Сіті – Аннан Атлетік
|
|
0:1
|
|
Стерлінг – Едінбург Сіті
|
|
0:1
|
|
Клайд – Пітерхед
|
|
1:3
|
|
|
тур 11
|
3 листопада, субота
|
Пітерхед – Альбіон Роверс
|
|
2:1
|
|
Стерлінг – Бервік
|
|
3:0
|
|
Кауденбіт – Елгін Сіті
|
|
1:2
|
|
Куїнз Парк – Аннан Атлетік
|
|
0:0
|
|
Едінбург Сіті – Клайд
|
|
0:1
|
|
|
|
тур 12
|
10 листопада, субота
|
Куїнз Парк – Пітерхед
|
|
2:0
|
|
Аннан Атлетік – Кауденбіт
|
|
0:2
|
|
Альбіон Роверс – Едінбург Сіті
|
|
1:2
|
|
Елгін Сіті – Бервік
|
|
2:4
|
|
Клайд – Стерлінг
|
|
1:1
|
|
|
тур 13
|
17 листопада, субота
|
Елгін Сіті – Клайд
|
|
1:3
|
|
Аннан Атлетік – Стерлінг
|
|
2:2
|
|
Бервік – Альбіон Роверс
|
|
2:0
|
|
27 листопада, вівторок
|
Кауденбіт – Куїнз Парк
|
|
2:0
|
|
11 грудень, вівторок
|
Едінбург Сіті – Пітерхед
|
|
1:1
|
|
|
|
тур 14
|
1 грудень, субота
|
Клайд – Бервік
|
|
3:3
|
|
Едінбург Сіті – Куїнз Парк
|
|
2:0
|
|
Альбіон Роверс – Кауденбіт
|
|
1:1
|
|
Стерлінг – Елгін Сіті
|
|
5:2
|
|
Пітерхед – Аннан Атлетік
|
|
2:1
|
|
|
тур 15
|
8 грудень, субота
|
Елгін Сіті – Альбіон Роверс
|
|
4:2
|
|
Бервік – Пітерхед
|
|
0:5
|
|
Куїнз Парк – Стерлінг
|
|
1:1
|
|
Кауденбіт – Клайд
|
|
1:1
|
|
Аннан Атлетік – Едінбург Сіті
|
|
1:2
|
|
|
|
тур 16
|
15 грудень, субота
|
Клайд – Аннан Атлетік
|
|
1:0
|
|
Едінбург Сіті – Елгін Сіті
|
|
4:1
|
|
12 лютого, вівторок
|
Стерлінг – Альбіон Роверс
|
|
1:0
|
|
26 лютого, вівторок
|
Пітерхед – Кауденбіт
|
|
1:0
|
|
12 березня, вівторок
|
Бервік – Куїнз Парк
|
|
1:2
|
|
|
тур 17
|
22 грудень, субота
|
Куїнз Парк – Елгін Сіті
|
|
0:4
|
|
Кауденбіт – Едінбург Сіті
|
|
0:2
|
|
Пітерхед – Стерлінг
|
|
4:1
|
|
Альбіон Роверс – Клайд
|
|
0:3
|
|
Аннан Атлетік – Бервік
|
|
4:0
|
|
|
|
тур 18
|
29 грудень, субота
|
Бервік – Едінбург Сіті
|
|
2:2
|
|
Альбіон Роверс – Аннан Атлетік
|
|
1:1
|
|
Елгін Сіті – Пітерхед
|
|
0:3
|
|
Стерлінг – Кауденбіт
|
|
2:1
|
|
Клайд – Куїнз Парк
|
|
2:0
|
|
|
тур 19
|
5 січня, субота
|
Едінбург Сіті – Стерлінг
|
|
0:1
|
|
Куїнз Парк – Альбіон Роверс
|
|
2:2
|
|
Пітерхед – Клайд
|
|
1:2
|
|
Кауденбіт – Бервік
|
|
2:0
|
|
Аннан Атлетік – Елгін Сіті
|
|
2:0
|
|
|
|
тур 20
|
12 січня, субота
|
Куїнз Парк – Едінбург Сіті
|
|
0:4
|
|
Стерлінг – Аннан Атлетік
|
|
2:1
|
|
Альбіон Роверс – Пітерхед
|
|
0:2
|
|
Елгін Сіті – Кауденбіт
|
|
1:4
|
|
Бервік – Клайд
|
|
0:3
|
|
|
тур 21
|
19 січня, субота
|
Едінбург Сіті – Аннан Атлетік
|
|
1:2
|
|
Стерлінг – Куїнз Парк
|
|
1:1
|
|
Пітерхед – Бервік
|
|
2:0
|
|
19 лютого, вівторок
|
Кауденбіт – Альбіон Роверс
|
|
1:0
|
|
19 березня, вівторок
|
Клайд – Елгін Сіті
|
|
2:0
|
|
|
|
тур 22
|
26 січня, субота
|
Куїнз Парк – Бервік
|
|
7:1
|
|
Аннан Атлетік – Пітерхед
|
|
3:0
|
|
Елгін Сіті – Едінбург Сіті
|
|
3:3
|
|
Клайд – Кауденбіт
|
|
1:0
|
|
Альбіон Роверс – Стерлінг
|
|
0:5
|
|
|
тур 23
|
2 лютого, субота
|
Едінбург Сіті – Альбіон Роверс
|
|
3:1
|
|
26 лютого, вівторок
|
Бервік – Аннан Атлетік
|
|
1:2
|
|
Стерлінг – Клайд
|
|
0:1
|
|
Елгін Сіті – Куїнз Парк
|
|
2:2
|
|
5 березня, вівторок
|
Кауденбіт – Пітерхед
|
|
1:3
|
|
|
|
тур 24
|
9 лютого, субота
|
Пітерхед – Едінбург Сіті
|
|
0:0
|
|
Бервік – Стерлінг
|
|
1:2
|
|
Аннан Атлетік – Клайд
|
|
1:1
|
|
Куїнз Парк – Кауденбіт
|
|
1:1
|
|
Альбіон Роверс – Елгін Сіті
|
|
0:3
|
|
|
тур 25
|
16 лютого, субота
|
Елгін Сіті – Стерлінг
|
|
3:2
|
|
Пітерхед – Куїнз Парк
|
|
2:1
|
|
Клайд – Альбіон Роверс
|
|
1:0
|
|
Кауденбіт – Аннан Атлетік
|
|
2:4
|
|
5 березня, вівторок
|
Едінбург Сіті – Бервік
|
|
1:0
|
|
|
|
тур 26
|
23 лютого, субота
|
Стерлінг – Пітерхед
|
|
0:1
|
|
Аннан Атлетік – Альбіон Роверс
|
|
4:0
|
|
Куїнз Парк – Клайд
|
|
1:1
|
|
Бервік – Елгін Сіті
|
|
0:3
|
|
Едінбург Сіті – Кауденбіт
|
|
2:0
|
|
|
тур 27
|
2 березня, субота
|
Кауденбіт – Стерлінг
|
|
1:2
|
|
Аннан Атлетік – Куїнз Парк
|
|
2:1
|
|
Альбіон Роверс – Бервік
|
|
1:1
|
|
Пітерхед – Елгін Сіті
|
|
1:0
|
|
Клайд – Едінбург Сіті
|
|
1:0
|
|
|
|
тур 28
|
9 березня, субота
|
Бервік – Кауденбіт
|
|
1:1
|
|
Едінбург Сіті – Куїнз Парк
|
|
2:0
|
|
Елгін Сіті – Клайд
|
|
2:1
|
|
Пітерхед – Аннан Атлетік
|
|
2:1
|
|
Стерлінг – Альбіон Роверс
|
|
0:1
|
|
|
тур 29
|
16 березня, субота
|
Клайд – Стерлінг
|
|
3:1
|
|
Аннан Атлетік – Едінбург Сіті
|
|
3:1
|
|
Куїнз Парк – Елгін Сіті
|
|
4:1
|
|
19 березня, вівторок
|
Бервік – Пітерхед
|
|
2:0
|
|
26 березня, вівторок
|
Альбіон Роверс – Кауденбіт
|
|
1:0
|
|
|
|
тур 30
|
23 березня, субота
|
Едінбург Сіті – Пітерхед
|
|
0:0
|
|
Кауденбіт – Куїнз Парк
|
|
0:0
|
|
Елгін Сіті – Альбіон Роверс
|
|
0:2
|
|
Стерлінг – Бервік
|
|
1:0
|
|
Клайд – Аннан Атлетік
|
|
2:1
|
|
|
тур 31
|
30 березня, субота
|
Бервік – Едінбург Сіті
|
|
0:2
|
|
Куїнз Парк – Стерлінг
|
|
0:0
|
|
Альбіон Роверс – Клайд
|
|
0:1
|
|
Елгін Сіті – Аннан Атлетік
|
|
0:1
|
|
Пітерхед – Кауденбіт
|
|
2:1
|
|
|
|
тур 32
|
6 квітня, субота
|
Кауденбіт – Едінбург Сіті
|
|
4:1
|
|
Аннан Атлетік – Бервік
|
|
6:0
|
|
Альбіон Роверс – Куїнз Парк
|
|
0:4
|
|
Стерлінг – Елгін Сіті
|
|
2:1
|
|
Клайд – Пітерхед
|
|
3:3
|
|
|
тур 33
|
13 квітня, субота
|
Пітерхед – Альбіон Роверс
|
|
1:1
|
|
Аннан Атлетік – Стерлінг
|
|
2:2
|
|
Кауденбіт – Елгін Сіті
|
|
2:1
|
|
Едінбург Сіті – Клайд
|
|
1:2
|
|
Бервік – Куїнз Парк
|
|
0:3
|
|
|
|
тур 34
|
20 квітня, субота
|
Куїнз Парк – Аннан Атлетік
|
|
0:3
|
|
Альбіон Роверс – Едінбург Сіті
|
|
3:2
|
|
Елгін Сіті – Пітерхед
|
|
1:2
|
|
Стерлінг – Кауденбіт
|
|
0:1
|
|
Клайд – Бервік
|
|
5:0
|
|
|
тур 35
|
27 квітня, субота
|
Бервік – Альбіон Роверс
|
|
0:3
|
|
Едінбург Сіті – Елгін Сіті
|
|
1:1
|
|
Аннан Атлетік – Кауденбіт
|
|
3:2
|
|
Пітерхед – Стерлінг
|
|
1:1
|
|
Клайд – Куїнз Парк
|
|
3:0
|
|
|
|
тур 36
|
4 травня, субота
|
Стерлінг – Едінбург Сіті
|
|
0:0
|
|
Елгін Сіті – Бервік
|
|
2:0
|
|
Альбіон Роверс – Аннан Атлетік
|
|
0:2
|
|
Кауденбіт – Клайд
|
|
2:1
|
|
Куїнз Парк – Пітерхед
|
|
0:2
|
|
|