|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
тур 14
|
13 лютого, четвер
|
Динамо Київ – Олімпік Донецьк
|
|
3:1
|
|
Зоря Лг – Десна Чернігів
|
|
2:1
|
|
Минай – Львів
|
|
1:2
|
|
14 лютого, п`ятница
|
Дніпро-1 – Інгулець
|
|
2:0
|
|
Рух Львів – Ворскла
|
|
1:1
|
|
Маріуполь – Олександрія
|
|
0:1
|
|
Колос Ковалівка – Шахтар Дн
|
|
0:0
|
|
|
тур 15
|
20 лютого, четвер
|
Олександрія – Минай
|
|
3:0
|
|
Львів – Колос Ковалівка
|
|
0:2
|
|
Маріуполь – Зоря Лг
|
|
1:2
|
|
21 лютого, п`ятница
|
Інгулець – Ворскла
|
|
2:2
|
|
Шахтар Дн – Рух Львів
|
|
2:0
|
|
Десна Чернігів – Динамо Київ
|
|
1:1
|
|
22 лютого, субота
|
Олімпік Донецьк – Дніпро-1
|
|
0:2
|
|
|
|
тур 16
|
26 лютого, середа
|
Десна Чернігів – Інгулець
|
|
3:0
|
|
27 лютого, четвер
|
Маріуполь – Дніпро-1
|
|
2:2
|
|
Колос Ковалівка – Рух Львів
|
|
1:2
|
|
Ворскла – Олександрія
|
|
3:1
|
|
28 лютого, п`ятница
|
Львів – Динамо Київ
|
|
1:4
|
|
Минай – Олімпік Донецьк
|
|
2:1
|
|
Шахтар Дн – Зоря Лг
|
|
0:1
|
|
|
тур 17 (відео)
|
6 березня, п`ятница
|
Олімпік Донецьк – Шахтар Дн
|
|
0:1
|
|
Маріуполь – Ворскла
|
|
3:0
|
|
7 березня, субота
|
Інгулець – Колос Ковалівка
|
|
0:0
|
|
Зоря Лг – Львів
|
|
2:0
|
|
Динамо Київ – Минай
|
|
3:0
|
|
8 березня, неділя
|
Дніпро-1 – Олександрія
|
|
0:0
|
|
Рух Львів – Десна Чернігів
|
|
0:4
|
|
|
|
тур 18 (відео)
|
13 березня, п`ятница
|
Ворскла – Дніпро-1
|
|
0:1
|
|
Минай – Інгулець
|
|
1:1
|
|
14 березня, субота
|
Шахтар Дн – Десна Чернігів
|
|
4:0
|
|
Зоря Лг – Динамо Київ
|
|
0:2
|
|
Олександрія – Олімпік Донецьк
|
|
2:0
|
|
Маріуполь – Колос Ковалівка
|
|
1:4
|
|
28 квітня, середа
|
Львів – Рух Львів
|
|
1:1
|
|
|
тур 19
|
20 березня, п`ятница
|
Ворскла – Олімпік Донецьк
|
|
3:0
|
|
Десна Чернігів – Дніпро-1
|
|
0:2
|
|
Маріуполь – Минай
|
|
0:0
|
|
21 березня, субота
|
Інгулець – Олександрія
|
|
1:0
|
|
Львів – Шахтар Дн
|
|
3:2
|
|
Колос Ковалівка – Зоря Лг
|
|
1:0
|
|
Динамо Київ – Рух Львів
|
|
3:0
|
|
|
|
тур 20
|
2 квітня, четвер
|
Дніпро-1 – Львів
|
|
5:1
|
|
3 квітня, п`ятница
|
Рух Львів – Зоря Лг
|
|
0:2
|
|
Маріуполь – Інгулець
|
|
4:3
|
|
Олімпік Донецьк – Десна Чернігів
|
|
0:2
|
|
4 квітня, субота
|
Шахтар Дн – Ворскла
|
|
2:0
|
|
Минай – Колос Ковалівка
|
|
0:0
|
|
Олександрія – Динамо Київ
|
|
1:2
|
|
|
тур 21
|
10 квітня, п`ятница
|
Маріуполь – Шахтар Дн
|
|
0:3
|
|
Десна Чернігів – Олександрія
|
|
4:1
|
|
Динамо Київ – Дніпро-1
|
|
2:0
|
|
11 квітня, субота
|
Зоря Лг – Інгулець
|
|
2:0
|
|
Ворскла – Львів
|
|
2:1
|
|
Олімпік Донецьк – Колос Ковалівка
|
|
1:2
|
|
Рух Львів – Минай
|
|
2:0
|
|
|
|
тур 22
|
16 квітня, четвер
|
Львів – Олександрія
|
|
3:1
|
|
17 квітня, п`ятница
|
Шахтар Дн – Динамо Київ
|
|
0:1
|
|
Ворскла – Зоря Лг
|
|
4:2
|
|
Минай – Десна Чернігів
|
|
3:1
|
|
18 квітня, субота
|
Інгулець – Рух Львів
|
|
0:0
|
|
Маріуполь – Олімпік Донецьк
|
|
1:1
|
|
Колос Ковалівка – Дніпро-1
|
|
1:1
|
|
|
тур 23
|
23 квітня, четвер
|
Маріуполь – Рух Львів
|
|
0:3
|
|
24 квітня, п`ятница
|
Колос Ковалівка – Ворскла
|
|
3:0
|
|
Львів – Десна Чернігів
|
|
1:0
|
|
Дніпро-1 – Минай
|
|
3:0
|
|
25 квітня, субота
|
Динамо Київ – Інгулець
|
|
5:0
|
|
Зоря Лг – Олімпік Донецьк
|
|
2:1
|
|
Олександрія – Шахтар Дн
|
|
2:0
|
|
|
|
тур 24
|
1 травня, п`ятница
|
Ворскла – Динамо Київ
|
|
1:5
|
|
Десна Чернігів – Колос Ковалівка
|
|
2:2
|
|
Шахтар Дн – Дніпро-1
|
|
2:1
|
|
2 травня, субота
|
Зоря Лг – Минай
|
|
1:0
|
|
Олімпік Донецьк – Інгулець
|
|
0:3
|
|
Маріуполь – Львів
|
|
1:2
|
|
Рух Львів – Олександрія
|
|
2:1
|
|
|
тур 25
|
5 травня, вівторок
|
Ворскла – Десна Чернігів
|
|
1:1
|
|
Олександрія – Колос Ковалівка
|
|
0:2
|
|
Дніпро-1 – Зоря Лг
|
|
0:1
|
|
Динамо Київ – Маріуполь
|
|
0:0
|
|
6 травня, середа
|
Інгулець – Львів
|
|
1:0
|
|
Минай – Шахтар Дн
|
|
0:4
|
|
Рух Львів – Олімпік Донецьк
|
|
3:0
|
|
|
|
тур 26
|
9 травня, субота
|
Минай – Ворскла
|
|
1:2
|
|
Дніпро-1 – Рух Львів
|
|
1:1
|
|
Маріуполь – Десна Чернігів
|
|
4:1
|
|
Львів – Олімпік Донецьк
|
|
1:1
|
|
Колос Ковалівка – Динамо Київ
|
|
0:3
|
|
Шахтар Дн – Інгулець
|
|
1:0
|
|
Зоря Лг – Олександрія
|
|
2:1
|
|
|