|
|
Kolejka 3
|
14 Sierpieñ, Wtorek
|
Grbalj – Rudar Pljevlja
|
|
0:1
|
|
Mladost Podgorica – Budućnost
|
|
1:0
|
|
Mornar – Lovcen
|
|
2:4
|
|
Zeta – Iskra Danilovgrad
|
|
1:3
|
|
Sutjeska – Petrovac
|
|
2:1
|
|
|
|
Kolejka 4
|
17 Sierpieñ, Piątek
|
Iskra Danilovgrad – Grbalj
|
|
0:0
|
|
Mladost Podgorica – Zeta
|
|
2:1
|
|
Rudar Pljevlja – Sutjeska
|
|
1:2
|
|
Petrovac – Mornar
|
|
1:0
|
|
18 Sierpieñ, Sobota
|
Budućnost – Lovcen
|
|
0:0
|
|
|
Kolejka 5
|
24 Sierpieñ, Piątek
|
Grbalj – Mladost Podgorica
|
|
0:1
|
|
Lovcen – Petrovac
|
|
1:3
|
|
Mornar – Rudar Pljevlja
|
|
1:1
|
|
Zeta – Budućnost
|
|
0:1
|
|
Sutjeska – Iskra Danilovgrad
|
|
1:2
|
|
|
|
Kolejka 6
|
31 Sierpieñ, Piątek
|
Iskra Danilovgrad – Mornar
|
|
2:0
|
|
Rudar Pljevlja – Lovcen
|
|
0:0
|
|
Budućnost – Petrovac
|
|
1:1
|
|
Zeta – Grbalj
|
|
0:0
|
|
Mladost Podgorica – Sutjeska
|
|
0:0
|
|
|
Kolejka 7
|
14 Wrzesieñ, Piątek
|
Mornar – Mladost Podgorica
|
|
0:1
|
|
Sutjeska – Zeta
|
|
0:1
|
|
Lovcen – Iskra Danilovgrad
|
|
0:2
|
|
Grbalj – Budućnost
|
|
0:1
|
|
Petrovac – Rudar Pljevlja
|
|
3:1
|
|
|
|
|
Kolejka 9
|
21 Wrzesieñ, Piątek
|
Lovcen – Zeta
|
|
0:2
|
|
Sutjeska – Budućnost
|
|
2:1
|
|
Mornar – Grbalj
|
|
1:1
|
|
Rudar Pljevlja – Iskra Danilovgrad
|
|
0:0
|
|
Petrovac – Mladost Podgorica
|
|
1:2
|
|
|
|
|
Kolejka 11
|
5 Pażdziernik, Piątek
|
Grbalj – Petrovac
|
|
4:0
|
|
Sutjeska – Lovcen
|
|
1:1
|
|
Mladost Podgorica – Iskra Danilovgrad
|
|
1:1
|
|
Mornar – Budućnost
|
|
0:1
|
|
Zeta – Rudar Pljevlja
|
|
0:0
|
|
|
|
Kolejka 12
|
19 Pażdziernik, Piątek
|
Iskra Danilovgrad – Zeta
|
|
1:2
|
|
Lovcen – Mornar
|
|
0:1
|
|
Rudar Pljevlja – Grbalj
|
|
0:0
|
|
Petrovac – Sutjeska
|
|
1:0
|
|
Budućnost – Mladost Podgorica
|
|
2:1
|
|
|
|
Kolejka 14
|
2 Listopad, Piątek
|
Iskra Danilovgrad – Sutjeska
|
|
0:4
|
|
Mladost Podgorica – Grbalj
|
|
0:2
|
|
Rudar Pljevlja – Mornar
|
|
1:1
|
|
Petrovac – Lovcen
|
|
1:0
|
|
Budućnost – Zeta
|
|
0:2
|
|
|
Kolejka 15
|
9 Listopad, Piątek
|
Petrovac – Budućnost
|
|
1:1
|
|
Mornar – Iskra Danilovgrad
|
|
1:1
|
|
Sutjeska – Mladost Podgorica
|
|
3:0
|
|
Lovcen – Rudar Pljevlja
|
|
1:3
|
|
Grbalj – Zeta
|
|
1:1
|
|
|
|
Kolejka 16
|
23 Listopad, Piątek
|
Iskra Danilovgrad – Lovcen
|
|
1:3
|
|
Mladost Podgorica – Mornar
|
|
1:0
|
|
Rudar Pljevlja – Petrovac
|
|
0:4
|
|
Budućnost – Grbalj
|
|
1:1
|
|
Zeta – Sutjeska
|
|
0:0
|
|
|
Kolejka 17
|
30 Listopad, Piątek
|
Lovcen – Mladost Podgorica
|
|
2:2
|
|
Sutjeska – Grbalj
|
|
3:0
|
|
Mornar – Zeta
|
|
0:0
|
|
Petrovac – Iskra Danilovgrad
|
|
1:2
|
|
Rudar Pljevlja – Budućnost
|
|
2:1
|
|
|
|
Kolejka 18
|
4 Grudzieñ, Wtorek
|
Iskra Danilovgrad – Rudar Pljevlja
|
|
1:1
|
|
Grbalj – Mornar
|
|
2:0
|
|
Mladost Podgorica – Petrovac
|
|
3:0
|
|
Budućnost – Sutjeska
|
|
1:1
|
|
Zeta – Lovcen
|
|
3:0
|
|
|
Kolejka 19
|
7 Grudzieñ, Piątek
|
Grbalj – Lovcen
|
|
3:2
|
|
Sutjeska – Mornar
|
|
2:1
|
|
Mladost Podgorica – Rudar Pljevlja
|
|
1:0
|
|
Zeta – Petrovac
|
|
0:0
|
|
8 Grudzieñ, Sobota
|
Iskra Danilovgrad – Budućnost
|
|
0:0
|
|
|
|
Kolejka 20
|
18 Luty, Poniedziałek
|
Iskra Danilovgrad – Titograd
|
|
2:3
|
|
Lovcen – Sutjeska
|
|
1:3
|
|
Rudar Pljevlja – Zeta
|
|
1:1
|
|
Petrovac – Grbalj
|
|
3:3
|
|
Budućnost – Mornar
|
|
5:0
|
|
|
|
Kolejka 22
|
1 Marzec, Piątek
|
Budućnost – Lovcen
|
|
7:0
|
|
Petrovac – Mornar
|
|
2:1
|
|
Rudar Pljevlja – Sutjeska
|
|
1:1
|
|
Iskra Danilovgrad – Grbalj
|
|
1:1
|
|
Titograd – Zeta
|
|
0:2
|
|
|
Kolejka 23
|
7 Marzec, Czwartek
|
Mornar – Rudar Pljevlja
|
|
0:0
|
|
8 Marzec, Piątek
|
Zeta – Budućnost
|
|
0:3
|
|
Sutjeska – Iskra Danilovgrad
|
|
2:0
|
|
Lovcen – Petrovac
|
|
1:3
|
|
Grbalj – Titograd
|
|
1:0
|
|
|
|
Kolejka 24
|
12 Marzec, Wtorek
|
Titograd – Sutjeska
|
|
0:1
|
|
Iskra Danilovgrad – Mornar
|
|
1:1
|
|
Rudar Pljevlja – Lovcen
|
|
2:1
|
|
Budućnost – Petrovac
|
|
3:0
|
|
Zeta – Grbalj
|
|
1:0
|
|
|
Kolejka 25
|
16 Marzec, Sobota
|
Grbalj – Budućnost
|
|
1:1
|
|
Lovcen – Iskra Danilovgrad
|
|
1:2
|
|
Mornar – Titograd
|
|
0:3
|
|
Petrovac – Rudar Pljevlja
|
|
3:2
|
|
Sutjeska – Zeta
|
|
1:0
|
|
|
|
Kolejka 26
|
29 Marzec, Piątek
|
Titograd – Lovcen
|
|
3:2
|
|
Iskra Danilovgrad – Petrovac
|
|
2:1
|
|
Grbalj – Sutjeska
|
|
0:0
|
|
Budućnost – Rudar Pljevlja
|
|
1:0
|
|
Zeta – Mornar
|
|
2:0
|
|
|
Kolejka 27
|
2 Kwiecieñ, Wtorek
|
Lovcen – Zeta
|
|
1:0
|
|
Mornar – Grbalj
|
|
2:4
|
|
Rudar Pljevlja – Iskra Danilovgrad
|
|
1:1
|
|
Petrovac – Titograd
|
|
0:1
|
|
Sutjeska – Budućnost
|
|
2:2
|
|
|
|
Kolejka 28
|
5 Kwiecieñ, Piątek
|
Rudar Pljevlja – Titograd
|
|
2:2
|
|
6 Kwiecieñ, Sobota
|
Lovcen – Grbalj
|
|
1:1
|
|
Mornar – Sutjeska
|
|
0:3
|
|
Petrovac – Zeta
|
|
0:2
|
|
Budućnost – Iskra Danilovgrad
|
|
3:1
|
|
|
Kolejka 29
|
12 Kwiecieñ, Piątek
|
Titograd – Iskra Danilovgrad
|
|
1:2
|
|
Grbalj – Petrovac
|
|
2:0
|
|
Sutjeska – Lovcen
|
|
4:0
|
|
Mornar – Budućnost
|
|
0:1
|
|
Zeta – Rudar Pljevlja
|
|
2:1
|
|
|
|
Kolejka 30
|
19 Kwiecieñ, Piątek
|
Rudar Pljevlja – Grbalj
|
|
3:0
|
|
Lovcen – Mornar
|
|
1:0
|
|
Iskra Danilovgrad – Zeta
|
|
0:1
|
|
20 Kwiecieñ, Sobota
|
Petrovac – Sutjeska
|
|
0:1
|
|
Budućnost – Titograd
|
|
4:0
|
|
|
Kolejka 31
|
26 Kwiecieñ, Piątek
|
Grbalj – Iskra Danilovgrad
|
|
2:1
|
|
Lovcen – Budućnost
|
|
1:1
|
|
Sutjeska – Rudar Pljevlja
|
|
4:0
|
|
Mornar – Petrovac
|
|
1:5
|
|
Zeta – Titograd
|
|
1:1
|
|
|
|
Kolejka 32
|
3 Maj, Piątek
|
Petrovac – Lovcen
|
|
0:4
|
|
Rudar Pljevlja – Mornar
|
|
3:1
|
|
Iskra Danilovgrad – Sutjeska
|
|
1:1
|
|
Titograd – Grbalj
|
|
2:2
|
|
Budućnost – Zeta
|
|
0:0
|
|
|
Kolejka 33
|
10 Maj, Piątek
|
Petrovac – Budućnost
|
|
0:0
|
|
Mornar – Iskra Danilovgrad
|
|
1:3
|
|
Sutjeska – Titograd
|
|
1:2
|
|
Lovcen – Rudar Pljevlja
|
|
0:1
|
|
Grbalj – Zeta
|
|
0:0
|
|
|
|
Kolejka 34
|
14 Maj, Wtorek
|
Titograd – Mornar
|
|
6:1
|
|
Iskra Danilovgrad – Lovcen
|
|
2:0
|
|
Rudar Pljevlja – Petrovac
|
|
0:1
|
|
Zeta – Sutjeska
|
|
1:1
|
|
Budućnost – Grbalj
|
|
5:3
|
|
|
Kolejka 35
|
18 Maj, Sobota
|
Lovcen – Titograd
|
|
1:3
|
|
Sutjeska – Grbalj
|
|
2:0
|
|
Mornar – Zeta
|
|
0:3
|
|
Rudar Pljevlja – Budućnost
|
|
2:2
|
|
Petrovac – Iskra Danilovgrad
|
|
0:4
|
|
|
|
Kolejka 36
|
24 Maj, Piątek
|
Zeta – Lovcen
|
|
3:2
|
|
Grbalj – Mornar
|
|
4:0
|
|
Iskra Danilovgrad – Rudar Pljevlja
|
|
5:1
|
|
Titograd – Petrovac
|
|
1:1
|
|
Budućnost – Sutjeska
|
|
0:2
|
|
|