|
|
|
Kolejka 4
|
11 Wrzesieñ, Piątek
|
Jezero Plav – Sutjeska
|
|
0:2
|
|
Iskra Danilovgrad – Podgorica
|
|
1:1
|
|
Rudar Pljevlja – Petrovac
|
|
1:0
|
|
Budućnost – Titograd
|
|
3:1
|
|
Zeta – Decic
|
|
0:2
|
|
|
Kolejka 5
|
19 Wrzesieñ, Sobota
|
Titograd – Iskra Danilovgrad
|
|
1:1
|
|
Podgorica – Jezero Plav
|
|
1:0
|
|
Sutjeska – Zeta
|
|
0:2
|
|
Decic – Rudar Pljevlja
|
|
4:1
|
|
16 Grudzieñ, Środa
|
Petrovac – Budućnost
|
|
0:1
|
|
|
|
Kolejka 6
|
25 Wrzesieñ, Piątek
|
Jezero Plav – Titograd
|
|
1:0
|
|
26 Wrzesieñ, Sobota
|
Zeta – Podgorica
|
|
1:1
|
|
Rudar Pljevlja – Budućnost
|
|
1:2
|
|
Decic – Sutjeska
|
|
1:1
|
|
Iskra Danilovgrad – Petrovac
|
|
1:0
|
|
|
|
Kolejka 8
|
3 Pażdziernik, Sobota
|
Jezero Plav – Budućnost
|
|
0:2
|
|
Sutjeska – Podgorica
|
|
3:0
|
|
Decic – Titograd
|
|
3:0
|
|
Rudar Pljevlja – Iskra Danilovgrad
|
|
4:0
|
|
Zeta – Petrovac
|
|
1:0
|
|
|
Kolejka 9
|
16 Pażdziernik, Piątek
|
Titograd – Sutjeska
|
|
0:0
|
|
Podgorica – Rudar Pljevlja
|
|
2:0
|
|
Iskra Danilovgrad – Jezero Plav
|
|
2:1
|
|
Budućnost – Zeta
|
|
1:0
|
|
Petrovac – Decic
|
|
1:1
|
|
|
|
Kolejka 10
|
24 Pażdziernik, Sobota
|
Titograd – Podgorica
|
|
1:0
|
|
Iskra Danilovgrad – Zeta
|
|
0:0
|
|
Rudar Pljevlja – Jezero Plav
|
|
0:1
|
|
Petrovac – Sutjeska
|
|
1:1
|
|
Budućnost – Decic
|
|
2:2
|
|
|
Kolejka 11
|
30 Pażdziernik, Piątek
|
Zeta – Jezero Plav
|
|
1:0
|
|
Decic – Iskra Danilovgrad
|
|
2:0
|
|
Sutjeska – Budućnost
|
|
0:1
|
|
Podgorica – Petrovac
|
|
1:3
|
|
Titograd – Rudar Pljevlja
|
|
0:2
|
|
|
|
Kolejka 12
|
3 Listopad, Wtorek
|
Jezero Plav – Decic
|
|
0:0
|
|
Iskra Danilovgrad – Sutjeska
|
|
3:0
|
|
Rudar Pljevlja – Zeta
|
|
0:3
|
|
Budućnost – Podgorica
|
|
1:0
|
|
Petrovac – Titograd
|
|
1:3
|
|
|
Kolejka 13
|
7 Listopad, Sobota
|
Titograd – Budućnost
|
|
0:4
|
|
Podgorica – Iskra Danilovgrad
|
|
1:1
|
|
Sutjeska – Jezero Plav
|
|
0:1
|
|
Decic – Zeta
|
|
0:0
|
|
Petrovac – Rudar Pljevlja
|
|
1:1
|
|
|
|
Kolejka 14
|
20 Listopad, Piątek
|
Jezero Plav – Podgorica
|
|
0:0
|
|
Iskra Danilovgrad – Titograd
|
|
1:1
|
|
Rudar Pljevlja – Decic
|
|
0:3
|
|
Budućnost – Petrovac
|
|
2:1
|
|
Zeta – Sutjeska
|
|
0:1
|
|
|
Kolejka 15
|
28 Listopad, Sobota
|
Titograd – Jezero Plav
|
|
1:0
|
|
Podgorica – Zeta
|
|
0:1
|
|
Sutjeska – Decic
|
|
1:1
|
|
Petrovac – Iskra Danilovgrad
|
|
1:0
|
|
Budućnost – Rudar Pljevlja
|
|
4:2
|
|
|
|
Kolejka 16
|
1 Grudzieñ, Wtorek
|
Jezero Plav – Petrovac
|
|
2:0
|
|
Iskra Danilovgrad – Budućnost
|
|
0:2
|
|
Rudar Pljevlja – Sutjeska
|
|
0:4
|
|
Zeta – Titograd
|
|
1:0
|
|
Decic – Podgorica
|
|
0:3
|
|
|
Kolejka 17
|
5 Grudzieñ, Sobota
|
Titograd – Decic
|
|
1:1
|
|
Podgorica – Sutjeska
|
|
1:1
|
|
Iskra Danilovgrad – Rudar Pljevlja
|
|
0:1
|
|
Petrovac – Zeta
|
|
1:1
|
|
Budućnost – Jezero Plav
|
|
2:1
|
|
|
|
Kolejka 18
|
8 Grudzieñ, Wtorek
|
Jezero Plav – Iskra Danilovgrad
|
|
0:2
|
|
Sutjeska – Titograd
|
|
3:0
|
|
Decic – Petrovac
|
|
1:0
|
|
Rudar Pljevlja – Podgorica
|
|
1:0
|
|
Zeta – Budućnost
|
|
0:2
|
|
|
Kolejka 19
|
12 Grudzieñ, Sobota
|
Podgorica – Titograd
|
|
2:1
|
|
Jezero Plav – Rudar Pljevlja
|
|
1:2
|
|
Sutjeska – Petrovac
|
|
2:1
|
|
Decic – Budućnost
|
|
0:4
|
|
Zeta – Iskra Danilovgrad
|
|
0:2
|
|
|
|
Kolejka 20
|
18 Luty, Czwartek
|
Jezero Plav – Zeta
|
|
0:1
|
|
Iskra Danilovgrad – Decic
|
|
2:1
|
|
Rudar Pljevlja – Titograd
|
|
4:2
|
|
Petrovac – Podgorica
|
|
2:1
|
|
Budućnost – Sutjeska
|
|
1:1
|
|
|
|
Kolejka 22
|
27 Luty, Sobota
|
Jezero Plav – Sutjeska
|
|
0:2
|
|
Iskra Danilovgrad – Podgorica
|
|
1:0
|
|
Rudar Pljevlja – Petrovac
|
|
2:0
|
|
Budućnost – Titograd
|
|
1:0
|
|
Zeta – Decic
|
|
1:2
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|