кръг 1
|
4 Април, Понеделник
|
Нижни Новгород – Волгар Газпром
|
|
2:1
|
|
Khimki – Shinnik
|
|
2:0
|
|
Torpedo Vl – Alaniya
|
|
0:3
|
|
Mordovya Saransk – SKA-Khabarovsk
|
|
2:1
|
|
KamAZ Nab Chelny – Luch-Energia
|
|
2:0
|
|
Orenburg – Chernomorets Nv
|
|
2:1
|
|
Dinamo Briansk – Fakel
|
|
0:1
|
|
Yenisey – Baltika
|
|
0:0
|
|
Сибир – Torpedo M
|
|
2:0
|
|
Ural – Zhemchuzhina Sochi
|
|
1:3
|
|
|
|
кръг 2
|
7 Април, Четвъртък
|
Mordovya Saransk – Luch-Energia
|
|
1:1
|
|
Dinamo Briansk – Khimki
|
|
4:2
|
|
Ural – Chernomorets Nv
|
|
1:0
|
|
Сибир – Baltika
|
|
3:0
|
|
Torpedo Vl – Волгар Газпром
|
|
2:0
|
|
Нижни Новгород – Alaniya
|
|
0:3
|
|
KamAZ Nab Chelny – SKA-Khabarovsk
|
|
0:0
|
|
Yenisey – Torpedo M
|
|
1:1
|
|
Fakel – Shinnik
|
|
1:2
|
|
Orenburg – Zhemchuzhina Sochi
|
|
0:2
|
|
|
кръг 3
|
15 Април, Петък
|
Baltika – Shinnik
|
|
0:1
|
|
Волгар Газпром – Сибир
|
|
1:0
|
|
Torpedo M – Dinamo Briansk
|
|
1:0
|
|
Luch-Energia – Chernomorets Nv
|
|
1:0
|
|
Alaniya – Yenisey
|
|
4:0
|
|
KamAZ Nab Chelny – Нижни Новгород
|
|
0:2
|
|
Mordovya Saransk – Torpedo Vl
|
|
4:0
|
|
Fakel – Orenburg
|
|
1:1
|
|
SKA-Khabarovsk – Zhemchuzhina Sochi
|
|
3:1
|
|
Khimki – Ural
|
|
3:1
|
|
|
|
кръг 4
|
18 Април, Понеделник
|
SKA-Khabarovsk – Chernomorets Nv
|
|
1:0
|
|
Mordovya Saransk – Нижни Новгород
|
|
3:1
|
|
Волгар Газпром – Yenisey
|
|
1:0
|
|
Torpedo M – Shinnik
|
|
1:0
|
|
Fakel – Ural
|
|
0:0
|
|
Khimki – Orenburg
|
|
2:1
|
|
Luch-Energia – Zhemchuzhina Sochi
|
|
0:1
|
|
Baltika – Dinamo Briansk
|
|
0:0
|
|
Alaniya – Сибир
|
|
1:1
|
|
KamAZ Nab Chelny – Torpedo Vl
|
|
3:0
|
|
|
кръг 5
|
25 Април, Понеделник
|
Zhemchuzhina Sochi – Khimki
|
|
1:0
|
|
Orenburg – Torpedo M
|
|
1:1
|
|
Dinamo Briansk – Волгар Газпром
|
|
0:0
|
|
Shinnik – Alaniya
|
|
2:2
|
|
Torpedo Vl – SKA-Khabarovsk
|
|
3:1
|
|
Chernomorets Nv – Fakel
|
|
1:0
|
|
Нижни Новгород – Luch-Energia
|
|
4:1
|
|
Yenisey – Mordovya Saransk
|
|
2:0
|
|
Ural – Baltika
|
|
3:0
|
|
Сибир – KamAZ Nab Chelny
|
|
1:1
|
|
|
|
кръг 6
|
28 Април, Четвъртък
|
Torpedo Vl – Luch-Energia
|
|
1:1
|
|
Нижни Новгород – SKA-Khabarovsk
|
|
2:0
|
|
Zhemchuzhina Sochi – Fakel
|
|
0:0
|
|
Yenisey – KamAZ Nab Chelny
|
|
1:1
|
|
Ural – Torpedo M
|
|
2:1
|
|
Shinnik – Волгар Газпром
|
|
3:0
|
|
Dinamo Briansk – Alaniya
|
|
1:0
|
|
Chernomorets Nv – Khimki
|
|
1:1
|
|
Orenburg – Baltika
|
|
1:1
|
|
Сибир – Mordovya Saransk
|
|
2:1
|
|
|
кръг 7
|
3 Май, Вторник
|
Нижни Новгород – Сибир
|
|
2:1
|
|
Torpedo Vl – Yenisey
|
|
0:2
|
|
4 Май, Сряда
|
SKA-Khabarovsk – Khimki
|
|
1:0
|
|
Волгар Газпром – Orenburg
|
|
1:3
|
|
Mordovya Saransk – Shinnik
|
|
0:0
|
|
Baltika – Zhemchuzhina Sochi
|
|
0:0
|
|
Luch-Energia – Fakel
|
|
0:0
|
|
Torpedo M – Chernomorets Nv
|
|
0:1
|
|
KamAZ Nab Chelny – Dinamo Briansk
|
|
1:0
|
|
Alaniya – Ural
|
|
1:0
|
|
|
|
кръг 8
|
6 Май, Петък
|
Torpedo Vl – Сибир
|
|
3:2
|
|
Нижни Новгород – Yenisey
|
|
0:1
|
|
7 Май, Събота
|
SKA-Khabarovsk – Fakel
|
|
1:0
|
|
Alaniya – Orenburg
|
|
0:0
|
|
Luch-Energia – Khimki
|
|
0:0
|
|
KamAZ Nab Chelny – Shinnik
|
|
1:2
|
|
Mordovya Saransk – Dinamo Briansk
|
|
3:2
|
|
Torpedo M – Zhemchuzhina Sochi
|
|
2:1
|
|
Волгар Газпром – Ural
|
|
0:3
|
|
Baltika – Chernomorets Nv
|
|
1:0
|
|
|
кръг 9
|
14 Май, Събота
|
Khimki – Baltika
|
|
1:1
|
|
Fakel – Torpedo M
|
|
0:0
|
|
15 Май, Неделя
|
Orenburg – KamAZ Nab Chelny
|
|
0:0
|
|
Ural – Mordovya Saransk
|
|
0:0
|
|
Сибир – Luch-Energia
|
|
2:2
|
|
Zhemchuzhina Sochi – Alaniya
|
|
0:1
|
|
Chernomorets Nv – Волгар Газпром
|
|
3:0
|
|
Yenisey – SKA-Khabarovsk
|
|
3:0
|
|
16 Май, Понеделник
|
Shinnik – Torpedo Vl
|
|
2:0
|
|
Dinamo Briansk – Нижни Новгород
|
|
3:2
|
|
|
|
кръг 10
|
17 Май, Вторник
|
Fakel – Baltika
|
|
2:3
|
|
Khimki – Torpedo M
|
|
2:2
|
|
18 Май, Сряда
|
Orenburg – Mordovya Saransk
|
|
1:1
|
|
Zhemchuzhina Sochi – Волгар Газпром
|
|
1:0
|
|
Сибир – SKA-Khabarovsk
|
|
2:2
|
|
Chernomorets Nv – Alaniya
|
|
0:1
|
|
Yenisey – Luch-Energia
|
|
2:1
|
|
Ural – KamAZ Nab Chelny
|
|
2:3
|
|
19 Май, Четвъртък
|
Dinamo Briansk – Torpedo Vl
|
|
0:2
|
|
Нижни Новгород – Shinnik
|
|
3:2
|
|
|
кръг 11
|
24 Май, Вторник
|
KamAZ Nab Chelny – Chernomorets Nv
|
|
3:1
|
|
Luch-Energia – Torpedo M
|
|
0:2
|
|
SKA-Khabarovsk – Baltika
|
|
1:1
|
|
Волгар Газпром – Fakel
|
|
2:0
|
|
Mordovya Saransk – Zhemchuzhina Sochi
|
|
2:1
|
|
25 Май, Сряда
|
Нижни Новгород – Orenburg
|
|
2:1
|
|
Yenisey – Shinnik
|
|
2:1
|
|
Torpedo Vl – Ural
|
|
1:0
|
|
Сибир – Dinamo Briansk
|
|
4:1
|
|
30 Май, Понеделник
|
Alaniya – Khimki
|
|
1:1
|
|
|
|
кръг 12
|
27 Май, Петък
|
SKA-Khabarovsk – Torpedo M
|
|
0:1
|
|
Волгар Газпром – Khimki
|
|
1:0
|
|
KamAZ Nab Chelny – Zhemchuzhina Sochi
|
|
1:0
|
|
Luch-Energia – Baltika
|
|
0:0
|
|
Alaniya – Fakel
|
|
1:0
|
|
Mordovya Saransk – Chernomorets Nv
|
|
2:1
|
|
28 Май, Събота
|
Yenisey – Dinamo Briansk
|
|
0:1
|
|
Сибир – Shinnik
|
|
1:0
|
|
Torpedo Vl – Orenburg
|
|
0:0
|
|
Нижни Новгород – Ural
|
|
1:5
|
|
|
кръг 13
|
4 Юни, Събота
|
Orenburg – Сибир
|
|
2:1
|
|
Khimki – Mordovya Saransk
|
|
0:6
|
|
Chernomorets Nv – Нижни Новгород
|
|
0:1
|
|
Baltika – Alaniya
|
|
0:2
|
|
Zhemchuzhina Sochi – Torpedo Vl
|
|
2:1
|
|
Fakel – KamAZ Nab Chelny
|
|
1:0
|
|
Torpedo M – Волгар Газпром
|
|
0:0
|
|
Ural – Yenisey
|
|
0:0
|
|
Dinamo Briansk – Luch-Energia
|
|
1:1
|
|
Shinnik – SKA-Khabarovsk
|
|
1:2
|
|
|
|
кръг 14
|
7 Юни, Вторник
|
Dinamo Briansk – SKA-Khabarovsk
|
|
0:2
|
|
Khimki – KamAZ Nab Chelny
|
|
0:3
|
|
Orenburg – Yenisey
|
|
3:4
|
|
Fakel – Mordovya Saransk
|
|
0:0
|
|
Baltika – Волгар Газпром
|
|
1:0
|
|
Chernomorets Nv – Torpedo Vl
|
|
0:0
|
|
Zhemchuzhina Sochi – Нижни Новгород
|
|
1:0
|
|
Torpedo M – Alaniya
|
|
0:0
|
|
Shinnik – Luch-Energia
|
|
0:0
|
|
Ural – Сибир
|
|
3:2
|
|
|
кръг 15
|
14 Юни, Вторник
|
Mordovya Saransk – Baltika
|
|
3:1
|
|
Dinamo Briansk – Orenburg
|
|
1:1
|
|
Нижни Новгород – Fakel
|
|
3:1
|
|
Сибир – Chernomorets Nv
|
|
0:0
|
|
SKA-Khabarovsk – Alaniya
|
|
1:1
|
|
Shinnik – Ural
|
|
1:2
|
|
Torpedo Vl – Khimki
|
|
3:3
|
|
KamAZ Nab Chelny – Torpedo M
|
|
3:2
|
|
Luch-Energia – Волгар Газпром
|
|
0:1
|
|
Yenisey – Zhemchuzhina Sochi
|
|
4:2
|
|
|
|
кръг 16
|
17 Юни, Петък
|
Нижни Новгород – Khimki
|
|
2:0
|
|
SKA-Khabarovsk – Волгар Газпром
|
|
1:1
|
|
Yenisey – Chernomorets Nv
|
|
0:1
|
|
Mordovya Saransk – Torpedo M
|
|
2:0
|
|
KamAZ Nab Chelny – Baltika
|
|
0:0
|
|
Torpedo Vl – Fakel
|
|
1:0
|
|
Shinnik – Orenburg
|
|
2:1
|
|
Luch-Energia – Alaniya
|
|
0:1
|
|
Dinamo Briansk – Ural
|
|
0:0
|
|
Сибир – Zhemchuzhina Sochi
|
|
2:1
|
|
|
кръг 17
|
24 Юни, Петък
|
Orenburg – Luch-Energia
|
|
0:0
|
|
Alaniya – Mordovya Saransk
|
|
4:0
|
|
Волгар Газпром – KamAZ Nab Chelny
|
|
0:2
|
|
Ural – SKA-Khabarovsk
|
|
2:0
|
|
Khimki – Yenisey
|
|
1:0
|
|
Fakel – Сибир
|
|
0:3
|
|
Zhemchuzhina Sochi – Shinnik
|
|
2:3
|
|
Chernomorets Nv – Dinamo Briansk
|
|
2:1
|
|
Baltika – Torpedo Vl
|
|
1:3
|
|
Torpedo M – Нижни Новгород
|
|
0:1
|
|
|
|
|
|
кръг 20
|
9 Август, Вторник
|
Chernomorets Nv – Orenburg
|
|
2:0
|
|
Zhemchuzhina Sochi – Ural
|
|
0:3
|
|
Fakel – Dinamo Briansk
|
|
0:1
|
|
Alaniya – Torpedo Vl
|
|
1:0
|
|
Baltika – Yenisey
|
|
2:1
|
|
SKA-Khabarovsk – Mordovya Saransk
|
|
4:4
|
|
Волгар Газпром – Нижни Новгород
|
|
0:3
|
|
Luch-Energia – KamAZ Nab Chelny
|
|
0:1
|
|
Shinnik – Khimki
|
|
4:1
|
|
Torpedo M – Сибир
|
|
1:1
|
|
|
кръг 21
|
12 Август, Петък
|
Shinnik – Fakel
|
|
1:0
|
|
Chernomorets Nv – Ural
|
|
1:0
|
|
Khimki – Dinamo Briansk
|
|
0:0
|
|
Torpedo M – Yenisey
|
|
1:2
|
|
Zhemchuzhina Sochi – Orenburg
|
|
0:3
|
|
Волгар Газпром – Torpedo Vl
|
|
3:1
|
|
Luch-Energia – Mordovya Saransk
|
|
0:0
|
|
SKA-Khabarovsk – KamAZ Nab Chelny
|
|
1:1
|
|
Baltika – Сибир
|
|
0:1
|
|
Alaniya – Нижни Новгород
|
|
1:0
|
|
|
|
кръг 22
|
19 Август, Петък
|
Yenisey – Alaniya
|
|
0:0
|
|
Chernomorets Nv – Luch-Energia
|
|
0:2
|
|
Torpedo Vl – Mordovya Saransk
|
|
1:2
|
|
Нижни Новгород – KamAZ Nab Chelny
|
|
1:2
|
|
Сибир – Волгар Газпром
|
|
5:1
|
|
Shinnik – Baltika
|
|
0:3
|
|
Dinamo Briansk – Torpedo M
|
|
0:3
|
|
Orenburg – Fakel
|
|
2:1
|
|
Zhemchuzhina Sochi – SKA-Khabarovsk
|
|
0:3
|
|
Ural – Khimki
|
|
5:2
|
|
|
кръг 23
|
22 Август, Понеделник
|
Chernomorets Nv – SKA-Khabarovsk
|
|
2:1
|
|
Zhemchuzhina Sochi – Luch-Energia
|
|
0:3
|
|
Shinnik – Torpedo M
|
|
0:4
|
|
Сибир – Alaniya
|
|
3:0
|
|
Ural – Fakel
|
|
1:1
|
|
Orenburg – Khimki
|
|
1:2
|
|
Нижни Новгород – Mordovya Saransk
|
|
1:1
|
|
Yenisey – Волгар Газпром
|
|
0:0
|
|
Dinamo Briansk – Baltika
|
|
2:0
|
|
Torpedo Vl – KamAZ Nab Chelny
|
|
3:2
|
|
|
|
кръг 24
|
29 Август, Понеделник
|
Fakel – Chernomorets Nv
|
|
1:0
|
|
KamAZ Nab Chelny – Сибир
|
|
1:1
|
|
Baltika – Ural
|
|
2:2
|
|
Khimki – Zhemchuzhina Sochi
|
|
3:0
|
|
Torpedo M – Orenburg
|
|
1:1
|
|
Волгар Газпром – Dinamo Briansk
|
|
1:5
|
|
Mordovya Saransk – Yenisey
|
|
2:3
|
|
SKA-Khabarovsk – Torpedo Vl
|
|
2:0
|
|
Luch-Energia – Нижни Новгород
|
|
0:0
|
|
Alaniya – Shinnik
|
|
0:1
|
|
|
кръг 25
|
1 Септември, Четвъртък
|
Alaniya – Dinamo Briansk
|
|
2:1
|
|
KamAZ Nab Chelny – Yenisey
|
|
2:0
|
|
Mordovya Saransk – Сибир
|
|
1:0
|
|
Luch-Energia – Torpedo Vl
|
|
0:1
|
|
Волгар Газпром – Shinnik
|
|
1:1
|
|
Baltika – Orenburg
|
|
0:0
|
|
Torpedo M – Ural
|
|
0:1
|
|
SKA-Khabarovsk – Нижни Новгород
|
|
1:1
|
|
Fakel – Zhemchuzhina Sochi
|
|
3:0
|
|
Khimki – Chernomorets Nv
|
|
2:1
|
|
|
|
кръг 26
|
6 Септември, Вторник
|
Yenisey – Сибир
|
|
1:1
|
|
Shinnik – Dinamo Briansk
|
|
5:0
|
|
Torpedo Vl – Нижни Новгород
|
|
0:2
|
|
Zhemchuzhina Sochi – Chernomorets Nv
|
|
- : -
|
|
Khimki – Fakel
|
|
2:0
|
|
Baltika – Torpedo M
|
|
0:3
|
|
Alaniya – Волгар Газпром
|
|
2:0
|
|
SKA-Khabarovsk – Luch-Energia
|
|
0:5
|
|
Mordovya Saransk – KamAZ Nab Chelny
|
|
1:0
|
|
Ural – Orenburg
|
|
1:1
|
|
|
кръг 27
|
12 Септември, Понеделник
|
Fakel – Luch-Energia
|
|
1:3
|
|
Khimki – SKA-Khabarovsk
|
|
2:1
|
|
Chernomorets Nv – Torpedo M
|
|
0:0
|
|
Zhemchuzhina Sochi – Baltika
|
|
- : -
|
|
Orenburg – Волгар Газпром
|
|
1:3
|
|
Dinamo Briansk – KamAZ Nab Chelny
|
|
1:0
|
|
Shinnik – Mordovya Saransk
|
|
0:1
|
|
Сибир – Нижни Новгород
|
|
1:1
|
|
Yenisey – Torpedo Vl
|
|
1:2
|
|
Ural – Alaniya
|
|
0:0
|
|
|
|
кръг 28
|
15 Септември, Четвъртък
|
Chernomorets Nv – Baltika
|
|
1:2
|
|
Zhemchuzhina Sochi – Torpedo M
|
|
0:3
|
|
Fakel – SKA-Khabarovsk
|
|
2:2
|
|
Khimki – Luch-Energia
|
|
1:0
|
|
Ural – Волгар Газпром
|
|
0:0
|
|
Orenburg – Alaniya
|
|
1:0
|
|
Dinamo Briansk – Mordovya Saransk
|
|
4:1
|
|
Shinnik – KamAZ Nab Chelny
|
|
3:2
|
|
Сибир – Torpedo Vl
|
|
2:1
|
|
Yenisey – Нижни Новгород
|
|
2:0
|
|
|
кръг 29
|
22 Септември, Четвъртък
|
Luch-Energia – Сибир
|
|
1:0
|
|
SKA-Khabarovsk – Yenisey
|
|
4:3
|
|
Нижни Новгород – Dinamo Briansk
|
|
0:1
|
|
Torpedo Vl – Shinnik
|
|
1:2
|
|
Mordovya Saransk – Ural
|
|
4:2
|
|
Baltika – Khimki
|
|
4:1
|
|
Torpedo M – Fakel
|
|
2:0
|
|
Alaniya – Zhemchuzhina Sochi
|
|
3:0
|
|
Волгар Газпром – Chernomorets Nv
|
|
2:2
|
|
KamAZ Nab Chelny – Orenburg
|
|
1:3
|
|
|
|
кръг 30
|
25 Септември, Неделя
|
Luch-Energia – Yenisey
|
|
0:0
|
|
Shinnik – Нижни Новгород
|
|
4:1
|
|
Torpedo Vl – Dinamo Briansk
|
|
1:3
|
|
SKA-Khabarovsk – Сибир
|
|
1:2
|
|
Mordovya Saransk – Orenburg
|
|
3:1
|
|
KamAZ Nab Chelny – Ural
|
|
0:1
|
|
Torpedo M – Khimki
|
|
3:1
|
|
Baltika – Fakel
|
|
0:0
|
|
Волгар Газпром – Zhemchuzhina Sochi
|
|
3:0
|
|
Alaniya – Chernomorets Nv
|
|
1:1
|
|
|
кръг 31
|
3 Октомври, Понеделник
|
Torpedo M – Luch-Energia
|
|
1:0
|
|
Baltika – SKA-Khabarovsk
|
|
0:1
|
|
Khimki – Alaniya
|
|
0:2
|
|
Zhemchuzhina Sochi – Mordovya Saransk
|
|
0:3
|
|
Shinnik – Yenisey
|
|
2:0
|
|
Orenburg – Нижни Новгород
|
|
0:2
|
|
Ural – Torpedo Vl
|
|
3:2
|
|
Dinamo Briansk – Сибир
|
|
1:1
|
|
Chernomorets Nv – KamAZ Nab Chelny
|
|
1:0
|
|
Fakel – Волгар Газпром
|
|
0:1
|
|
|
|
кръг 32
|
6 Октомври, Четвъртък
|
Baltika – Luch-Energia
|
|
2:0
|
|
Torpedo M – SKA-Khabarovsk
|
|
2:1
|
|
Khimki – Волгар Газпром
|
|
1:1
|
|
Fakel – Alaniya
|
|
1:1
|
|
Zhemchuzhina Sochi – KamAZ Nab Chelny
|
|
0:3
|
|
Chernomorets Nv – Mordovya Saransk
|
|
0:1
|
|
Dinamo Briansk – Yenisey
|
|
2:1
|
|
Orenburg – Torpedo Vl
|
|
1:1
|
|
Ural – Нижни Новгород
|
|
2:0
|
|
Shinnik – Сибир
|
|
3:3
|
|
|
кръг 33
|
14 Октомври, Петък
|
SKA-Khabarovsk – Shinnik
|
|
0:0
|
|
Luch-Energia – Dinamo Briansk
|
|
0:2
|
|
Yenisey – Ural
|
|
1:1
|
|
Нижни Новгород – Chernomorets Nv
|
|
1:0
|
|
Torpedo Vl – Zhemchuzhina Sochi
|
|
3:0
|
|
Alaniya – Baltika
|
|
2:0
|
|
Волгар Газпром – Torpedo M
|
|
0:0
|
|
Mordovya Saransk – Khimki
|
|
2:1
|
|
KamAZ Nab Chelny – Fakel
|
|
3:1
|
|
Сибир – Orenburg
|
|
1:0
|
|
|
|
кръг 34
|
17 Октомври, Понеделник
|
Сибир – Ural
|
|
0:0
|
|
Yenisey – Orenburg
|
|
0:2
|
|
Luch-Energia – Shinnik
|
|
2:1
|
|
SKA-Khabarovsk – Dinamo Briansk
|
|
0:2
|
|
Torpedo Vl – Chernomorets Nv
|
|
0:2
|
|
Нижни Новгород – Zhemchuzhina Sochi
|
|
3:0
|
|
Волгар Газпром – Baltika
|
|
2:2
|
|
KamAZ Nab Chelny – Khimki
|
|
1:1
|
|
Mordovya Saransk – Fakel
|
|
3:2
|
|
Alaniya – Torpedo M
|
|
1:3
|
|
|
кръг 35
|
24 Октомври, Понеделник
|
Baltika – Mordovya Saransk
|
|
0:0
|
|
Torpedo M – KamAZ Nab Chelny
|
|
2:0
|
|
Alaniya – SKA-Khabarovsk
|
|
3:1
|
|
Волгар Газпром – Luch-Energia
|
|
0:0
|
|
Fakel – Нижни Новгород
|
|
0:0
|
|
Khimki – Torpedo Vl
|
|
3:1
|
|
Orenburg – Dinamo Briansk
|
|
0:0
|
|
Zhemchuzhina Sochi – Yenisey
|
|
0:3
|
|
Chernomorets Nv – Сибир
|
|
1:1
|
|
Ural – Shinnik
|
|
0:2
|
|
|
|
кръг 36
|
27 Октомври, Четвъртък
|
Fakel – Torpedo Vl
|
|
2:1
|
|
Chernomorets Nv – Yenisey
|
|
1:1
|
|
Khimki – Нижни Новгород
|
|
1:2
|
|
Alaniya – Luch-Energia
|
|
1:0
|
|
Волгар Газпром – SKA-Khabarovsk
|
|
2:0
|
|
Baltika – KamAZ Nab Chelny
|
|
0:1
|
|
Orenburg – Shinnik
|
|
1:2
|
|
Zhemchuzhina Sochi – Сибир
|
|
0:3
|
|
Torpedo M – Mordovya Saransk
|
|
1:1
|
|
Ural – Dinamo Briansk
|
|
0:0
|
|
|
кръг 37
|
4 Ноември, Петък
|
Сибир – Fakel
|
|
1:2
|
|
Luch-Energia – Orenburg
|
|
2:1
|
|
SKA-Khabarovsk – Ural
|
|
1:1
|
|
Dinamo Briansk – Chernomorets Nv
|
|
1:0
|
|
Shinnik – Zhemchuzhina Sochi
|
|
0:3
|
|
Yenisey – Khimki
|
|
0:2
|
|
Нижни Новгород – Torpedo M
|
|
1:0
|
|
Torpedo Vl – Baltika
|
|
1:1
|
|
KamAZ Nab Chelny – Волгар Газпром
|
|
1:0
|
|
Mordovya Saransk – Alaniya
|
|
1:2
|
|
|
|
кръг 38
|
7 Ноември, Понеделник
|
KamAZ Nab Chelny – Alaniya
|
|
2:0
|
|
SKA-Khabarovsk – Orenburg
|
|
2:1
|
|
Shinnik – Chernomorets Nv
|
|
1:0
|
|
Dinamo Briansk – Zhemchuzhina Sochi
|
|
0:3
|
|
Сибир – Khimki
|
|
2:1
|
|
Torpedo Vl – Torpedo M
|
|
3:1
|
|
Нижни Новгород – Baltika
|
|
1:0
|
|
Mordovya Saransk – Волгар Газпром
|
|
3:4
|
|
Yenisey – Fakel
|
|
1:1
|
|
Luch-Energia – Ural
|
|
1:1
|
|
|