Kolejka 1 (Wideo)
|
15 Lipiec, Piątek
|
Neftekhimik – KamAZ Nab Chelny
|
|
0:1
|
|
Wołga Ulyanovsk – Yenisey
|
|
1:1
|
|
16 Lipiec, Sobota
|
Kuban – Ufa
|
|
2:0
|
|
Rubin – Rodina
|
|
2:0
|
|
Szynnik – Krasnodar 2
|
|
0:2
|
|
Volgar – Akron
|
|
1:0
|
|
Arsenal-Tula – SKA-Chabarowsk
|
|
3:2
|
|
Veles Moskwa – Baltika
|
|
2:1
|
|
17 Lipiec, Niedziela
|
Alaniya – Dynamo Makhachkala
|
|
0:0
|
|
|
|
Kolejka 2 (Wideo)
|
22 Lipiec, Piątek
|
Ufa – Wołga Ulyanovsk
|
|
2:1
|
|
23 Lipiec, Sobota
|
Neftekhimik – Kuban
|
|
0:0
|
|
Baltika – Volgar
|
|
3:1
|
|
Yenisey – Rubin
|
|
3:2
|
|
Rodina – Alaniya
|
|
1:3
|
|
Akron – Szynnik
|
|
2:3
|
|
Dynamo Makhachkala – Veles Moskwa
|
|
1:0
|
|
Krasnodar 2 – Arsenal-Tula
|
|
0:3
|
|
24 Lipiec, Niedziela
|
KamAZ Nab Chelny – SKA-Chabarowsk
|
|
3:2
|
|
|
Kolejka 3
|
29 Lipiec, Piątek
|
Veles Moskwa – Rodina
|
|
0:2
|
|
Arsenal-Tula – Akron
|
|
1:1
|
|
Wołga Ulyanovsk – Neftekhimik
|
|
0:2
|
|
30 Lipiec, Sobota
|
Kuban – KamAZ Nab Chelny
|
|
0:1
|
|
Szynnik – Baltika
|
|
1:1
|
|
Alaniya – Yenisey
|
|
1:1
|
|
Volgar – Dynamo Makhachkala
|
|
2:1
|
|
SKA-Chabarowsk – Krasnodar 2
|
|
0:1
|
|
31 Lipiec, Niedziela
|
Rubin – Ufa
|
|
0:0
|
|
|
|
Kolejka 4
|
5 Sierpieñ, Piątek
|
Akron – SKA-Chabarowsk
|
|
3:0
|
|
Yenisey – Veles Moskwa
|
|
2:1
|
|
6 Sierpieñ, Sobota
|
Kuban – Wołga Ulyanovsk
|
|
4:1
|
|
KamAZ Nab Chelny – Krasnodar 2
|
|
1:1
|
|
Rodina – Volgar
|
|
0:0
|
|
Ufa – Alaniya
|
|
1:3
|
|
Dynamo Makhachkala – Szynnik
|
|
2:1
|
|
7 Sierpieñ, Niedziela
|
Neftekhimik – Rubin
|
|
2:2
|
|
Baltika – Arsenal-Tula
|
|
1:0
|
|
|
Kolejka 5 (Wideo)
|
12 Sierpieñ, Piątek
|
Veles Moskwa – Ufa
|
|
0:2
|
|
Wołga Ulyanovsk – KamAZ Nab Chelny
|
|
0:2
|
|
Szynnik – Rodina
|
|
1:1
|
|
13 Sierpieñ, Sobota
|
SKA-Chabarowsk – Baltika
|
|
2:2
|
|
Krasnodar 2 – Akron
|
|
0:1
|
|
Arsenal-Tula – Dynamo Makhachkala
|
|
1:1
|
|
Volgar – Yenisey
|
|
2:0
|
|
Alaniya – Neftekhimik
|
|
1:0
|
|
14 Sierpieñ, Niedziela
|
Rubin – Kuban
|
|
3:0
|
|
|
|
Kolejka 6 (Wideo)
|
20 Sierpieñ, Sobota
|
Dynamo Makhachkala – SKA-Chabarowsk
|
|
0:0
|
|
Ufa – Volgar
|
|
0:0
|
|
Rodina – Arsenal-Tula
|
|
1:1
|
|
Yenisey – Szynnik
|
|
2:1
|
|
Wołga Ulyanovsk – Rubin
|
|
1:2
|
|
Baltika – Krasnodar 2
|
|
2:1
|
|
KamAZ Nab Chelny – Akron
|
|
4:0
|
|
Neftekhimik – Veles Moskwa
|
|
2:0
|
|
Kuban – Alaniya
|
|
1:2
|
|
|
Kolejka 7 (Wideo)
|
26 Sierpieñ, Piątek
|
Veles Moskwa – Kuban
|
|
3:1
|
|
SKA-Chabarowsk – Rodina
|
|
2:1
|
|
Krasnodar 2 – Dynamo Makhachkala
|
|
0:1
|
|
Volgar – Neftekhimik
|
|
0:1
|
|
Akron – Baltika
|
|
1:3
|
|
Alaniya – Wołga Ulyanovsk
|
|
1:2
|
|
Szynnik – Ufa
|
|
3:0
|
|
27 Sierpieñ, Sobota
|
Rubin – KamAZ Nab Chelny
|
|
1:1
|
|
28 Sierpieñ, Niedziela
|
Arsenal-Tula – Yenisey
|
|
2:2
|
|
|
|
Kolejka 8
|
1 Wrzesieñ, Czwartek
|
Ufa – Arsenal-Tula
|
|
0:2
|
|
3 Wrzesieñ, Sobota
|
Dynamo Makhachkala – Akron
|
|
1:1
|
|
Rodina – Krasnodar 2
|
|
1:2
|
|
Yenisey – SKA-Chabarowsk
|
|
1:1
|
|
Wołga Ulyanovsk – Veles Moskwa
|
|
0:2
|
|
KamAZ Nab Chelny – Baltika
|
|
0:0
|
|
Neftekhimik – Szynnik
|
|
1:0
|
|
Rubin – Alaniya
|
|
2:2
|
|
Kuban – Volgar
|
|
0:0
|
|
|
Kolejka 9
|
10 Wrzesieñ, Sobota
|
Veles Moskwa – Rubin
|
|
1:2
|
|
SKA-Chabarowsk – Ufa
|
|
1:1
|
|
Krasnodar 2 – Yenisey
|
|
1:2
|
|
Arsenal-Tula – Neftekhimik
|
|
2:1
|
|
Volgar – Wołga Ulyanovsk
|
|
1:0
|
|
Akron – Rodina
|
|
2:2
|
|
Alaniya – KamAZ Nab Chelny
|
|
4:2
|
|
Szynnik – Kuban
|
|
1:0
|
|
11 Wrzesieñ, Niedziela
|
Baltika – Dynamo Makhachkala
|
|
1:1
|
|
|
|
Kolejka 10
|
17 Wrzesieñ, Sobota
|
Ufa – Krasnodar 2
|
|
2:1
|
|
Rodina – Baltika
|
|
1:2
|
|
Yenisey – Akron
|
|
0:0
|
|
Wołga Ulyanovsk – Szynnik
|
|
1:1
|
|
Alaniya – Veles Moskwa
|
|
1:0
|
|
KamAZ Nab Chelny – Dynamo Makhachkala
|
|
1:2
|
|
Neftekhimik – SKA-Chabarowsk
|
|
0:1
|
|
Rubin – Volgar
|
|
3:2
|
|
18 Wrzesieñ, Niedziela
|
Kuban – Arsenal-Tula
|
|
2:1
|
|
|
Kolejka 11 (Wideo)
|
24 Wrzesieñ, Sobota
|
Veles Moskwa – KamAZ Nab Chelny
|
|
1:1
|
|
SKA-Chabarowsk – Kuban
|
|
2:0
|
|
Krasnodar 2 – Neftekhimik
|
|
0:0
|
|
Dynamo Makhachkala – Rodina
|
|
0:0
|
|
Arsenal-Tula – Wołga Ulyanovsk
|
|
2:0
|
|
Volgar – Alaniya
|
|
0:0
|
|
Akron – Ufa
|
|
1:1
|
|
Baltika – Yenisey
|
|
3:2
|
|
Szynnik – Rubin
|
|
1:0
|
|
|
|
Kolejka 12
|
30 Wrzesieñ, Piątek
|
Veles Moskwa – Volgar
|
|
1:3
|
|
Ufa – Baltika
|
|
0:2
|
|
Yenisey – Dynamo Makhachkala
|
|
2:0
|
|
Wołga Ulyanovsk – SKA-Chabarowsk
|
|
0:0
|
|
Alaniya – Szynnik
|
|
3:1
|
|
KamAZ Nab Chelny – Rodina
|
|
2:0
|
|
Neftekhimik – Akron
|
|
0:1
|
|
Rubin – Arsenal-Tula
|
|
1:2
|
|
Kuban – Krasnodar 2
|
|
4:0
|
|
|
Kolejka 13 (Wideo)
|
8 Pażdziernik, Sobota
|
SKA-Chabarowsk – Rubin
|
|
1:2
|
|
Krasnodar 2 – Wołga Ulyanovsk
|
|
0:0
|
|
Dynamo Makhachkala – Ufa
|
|
0:1
|
|
Volgar – KamAZ Nab Chelny
|
|
0:0
|
|
Akron – Kuban
|
|
0:0
|
|
Rodina – Yenisey
|
|
0:2
|
|
Baltika – Neftekhimik
|
|
2:2
|
|
Szynnik – Veles Moskwa
|
|
2:0
|
|
9 Pażdziernik, Niedziela
|
Arsenal-Tula – Alaniya
|
|
0:2
|
|
|
|
Kolejka 14
|
13 Pażdziernik, Czwartek
|
KamAZ Nab Chelny – Yenisey
|
|
1:0
|
|
15 Pażdziernik, Sobota
|
Veles Moskwa – Arsenal-Tula
|
|
1:0
|
|
Volgar – Szynnik
|
|
1:0
|
|
Ufa – Rodina
|
|
0:1
|
|
Wołga Ulyanovsk – Akron
|
|
1:2
|
|
Alaniya – SKA-Chabarowsk
|
|
4:1
|
|
Neftekhimik – Dynamo Makhachkala
|
|
2:1
|
|
Rubin – Krasnodar 2
|
|
5:2
|
|
Kuban – Baltika
|
|
0:0
|
|
|
Kolejka 15 (Wideo)
|
22 Pażdziernik, Sobota
|
SKA-Chabarowsk – Veles Moskwa
|
|
6:0
|
|
Krasnodar 2 – Alaniya
|
|
0:3
|
|
Dynamo Makhachkala – Kuban
|
|
2:1
|
|
Arsenal-Tula – Volgar
|
|
3:2
|
|
Akron – Rubin
|
|
0:0
|
|
Rodina – Neftekhimik
|
|
0:2
|
|
Baltika – Wołga Ulyanovsk
|
|
2:2
|
|
Szynnik – KamAZ Nab Chelny
|
|
1:0
|
|
23 Pażdziernik, Niedziela
|
Yenisey – Ufa
|
|
3:1
|
|
|
|
Kolejka 16
|
27 Pażdziernik, Czwartek
|
Szynnik – Arsenal-Tula
|
|
2:1
|
|
28 Pażdziernik, Piątek
|
Volgar – SKA-Chabarowsk
|
|
1:3
|
|
Wołga Ulyanovsk – Dynamo Makhachkala
|
|
0:0
|
|
Alaniya – Akron
|
|
3:3
|
|
KamAZ Nab Chelny – Ufa
|
|
2:2
|
|
Neftekhimik – Yenisey
|
|
1:1
|
|
Kuban – Rodina
|
|
0:1
|
|
29 Pażdziernik, Sobota
|
Veles Moskwa – Krasnodar 2
|
|
1:0
|
|
Rubin – Baltika
|
|
3:3
|
|
|
Kolejka 17 (Wideo)
|
5 Listopad, Sobota
|
SKA-Chabarowsk – Szynnik
|
|
3:1
|
|
Krasnodar 2 – Volgar
|
|
0:2
|
|
Dynamo Makhachkala – Rubin
|
|
0:1
|
|
Ufa – Neftekhimik
|
|
0:0
|
|
Akron – Veles Moskwa
|
|
3:0
|
|
Rodina – Wołga Ulyanovsk
|
|
2:1
|
|
Yenisey – Kuban
|
|
2:1
|
|
Baltika – Alaniya
|
|
2:1
|
|
KamAZ Nab Chelny – Arsenal-Tula
|
|
0:1
|
|
|
|
Kolejka 18 (Wideo)
|
11 Listopad, Piątek
|
Veles Moskwa – Dynamo Makhachkala
|
|
0:1
|
|
Wołga Ulyanovsk – Ufa
|
|
2:1
|
|
12 Listopad, Sobota
|
SKA-Chabarowsk – KamAZ Nab Chelny
|
|
3:1
|
|
Arsenal-Tula – Krasnodar 2
|
|
3:1
|
|
Volgar – Baltika
|
|
1:2
|
|
Alaniya – Rodina
|
|
1:3
|
|
Szynnik – Akron
|
|
1:0
|
|
Rubin – Yenisey
|
|
0:0
|
|
Kuban – Neftekhimik
|
|
0:1
|
|
|
Kolejka 19 (Wideo)
|
18 Listopad, Piątek
|
Baltika – Szynnik
|
|
1:0
|
|
19 Listopad, Sobota
|
Krasnodar 2 – SKA-Chabarowsk
|
|
1:4
|
|
Dynamo Makhachkala – Volgar
|
|
1:2
|
|
Ufa – Rubin
|
|
1:2
|
|
Akron – Arsenal-Tula
|
|
0:0
|
|
Rodina – Veles Moskwa
|
|
1:1
|
|
Yenisey – Alaniya
|
|
2:0
|
|
KamAZ Nab Chelny – Kuban
|
|
2:1
|
|
Neftekhimik – Wołga Ulyanovsk
|
|
1:2
|
|
|
|
Kolejka 20
|
24 Listopad, Czwartek
|
Arsenal-Tula – Baltika
|
|
0:5
|
|
26 Listopad, Sobota
|
Veles Moskwa – Yenisey
|
|
2:0
|
|
SKA-Chabarowsk – Akron
|
|
1:1
|
|
Krasnodar 2 – KamAZ Nab Chelny
|
|
2:2
|
|
Volgar – Rodina
|
|
1:1
|
|
Wołga Ulyanovsk – Kuban
|
|
0:1
|
|
Alaniya – Ufa
|
|
2:1
|
|
Szynnik – Dynamo Makhachkala
|
|
0:0
|
|
Rubin – Neftekhimik
|
|
2:0
|
|
|
Kolejka 21 (Wideo)
|
4 Marzec, Sobota
|
Dynamo Makhachkala – Arsenal-Tula
|
|
0:0
|
|
Ufa – Veles Moskwa
|
|
4:1
|
|
Akron – Krasnodar 2
|
|
0:0
|
|
Rodina – Szynnik
|
|
2:1
|
|
Yenisey – Volgar
|
|
2:1
|
|
Neftekhimik – Alaniya
|
|
0:0
|
|
5 Marzec, Niedziela
|
Baltika – SKA-Chabarowsk
|
|
2:0
|
|
KamAZ Nab Chelny – Wołga Ulyanovsk
|
|
0:0
|
|
Kuban – Rubin
|
|
1:2
|
|
|
|
Kolejka 22
|
10 Marzec, Piątek
|
Akron – KamAZ Nab Chelny
|
|
2:0
|
|
11 Marzec, Sobota
|
Veles Moskwa – Neftekhimik
|
|
4:1
|
|
SKA-Chabarowsk – Dynamo Makhachkala
|
|
0:1
|
|
Krasnodar 2 – Baltika
|
|
0:3
|
|
Arsenal-Tula – Rodina
|
|
2:3
|
|
Volgar – Ufa
|
|
1:0
|
|
Szynnik – Yenisey
|
|
2:2
|
|
Rubin – Wołga Ulyanovsk
|
|
1:0
|
|
12 Marzec, Niedziela
|
Alaniya – Kuban
|
|
1:1
|
|
|
Kolejka 23
|
16 Marzec, Czwartek
|
Yenisey – Arsenal-Tula
|
|
1:0
|
|
17 Marzec, Piątek
|
Rodina – SKA-Chabarowsk
|
|
2:0
|
|
KamAZ Nab Chelny – Rubin
|
|
0:0
|
|
18 Marzec, Sobota
|
Dynamo Makhachkala – Krasnodar 2
|
|
1:0
|
|
Ufa – Szynnik
|
|
1:2
|
|
Wołga Ulyanovsk – Alaniya
|
|
2:1
|
|
Baltika – Akron
|
|
1:1
|
|
Neftekhimik – Volgar
|
|
1:1
|
|
Kuban – Veles Moskwa
|
|
3:2
|
|
|
|
Kolejka 24 (Wideo)
|
24 Marzec, Piątek
|
Alaniya – Rubin
|
|
0:0
|
|
25 Marzec, Sobota
|
Veles Moskwa – Wołga Ulyanovsk
|
|
0:0
|
|
SKA-Chabarowsk – Yenisey
|
|
0:0
|
|
Krasnodar 2 – Rodina
|
|
1:0
|
|
Arsenal-Tula – Ufa
|
|
2:1
|
|
Volgar – Kuban
|
|
1:1
|
|
Akron – Dynamo Makhachkala
|
|
2:0
|
|
Baltika – KamAZ Nab Chelny
|
|
1:0
|
|
Szynnik – Neftekhimik
|
|
3:0
|
|
|
Kolejka 25
|
31 Marzec, Piątek
|
Rodina – Akron
|
|
1:3
|
|
1 Kwiecieñ, Sobota
|
Dynamo Makhachkala – Baltika
|
|
0:0
|
|
Ufa – SKA-Chabarowsk
|
|
3:0
|
|
Yenisey – Krasnodar 2
|
|
0:0
|
|
Wołga Ulyanovsk – Volgar
|
|
0:3
|
|
KamAZ Nab Chelny – Alaniya
|
|
1:0
|
|
Neftekhimik – Arsenal-Tula
|
|
1:0
|
|
Rubin – Veles Moskwa
|
|
1:1
|
|
Kuban – Szynnik
|
|
2:0
|
|
|
|
Kolejka 26
|
6 Kwiecieñ, Czwartek
|
Baltika – Rodina
|
|
0:0
|
|
Volgar – Rubin
|
|
0:0
|
|
7 Kwiecieñ, Piątek
|
Veles Moskwa – Alaniya
|
|
1:2
|
|
SKA-Chabarowsk – Neftekhimik
|
|
0:0
|
|
Dynamo Makhachkala – KamAZ Nab Chelny
|
|
1:0
|
|
Arsenal-Tula – Kuban
|
|
1:2
|
|
Akron – Yenisey
|
|
1:1
|
|
Szynnik – Wołga Ulyanovsk
|
|
2:2
|
|
8 Kwiecieñ, Sobota
|
Krasnodar 2 – Ufa
|
|
1:0
|
|
|
Kolejka 27
|
13 Kwiecieñ, Czwartek
|
Alaniya – Volgar
|
|
2:2
|
|
14 Kwiecieñ, Piątek
|
Ufa – Akron
|
|
0:0
|
|
Rodina – Dynamo Makhachkala
|
|
2:0
|
|
Yenisey – Baltika
|
|
1:1
|
|
Wołga Ulyanovsk – Arsenal-Tula
|
|
0:0
|
|
KamAZ Nab Chelny – Veles Moskwa
|
|
0:2
|
|
Neftekhimik – Krasnodar 2
|
|
3:0
|
|
Rubin – Szynnik
|
|
3:0
|
|
Kuban – SKA-Chabarowsk
|
|
2:2
|
|
|
|
Kolejka 28
|
20 Kwiecieñ, Czwartek
|
Arsenal-Tula – Rubin
|
|
0:1
|
|
21 Kwiecieñ, Piątek
|
SKA-Chabarowsk – Wołga Ulyanovsk
|
|
1:1
|
|
Dynamo Makhachkala – Yenisey
|
|
3:0
|
|
Volgar – Veles Moskwa
|
|
2:1
|
|
Akron – Neftekhimik
|
|
0:3
|
|
Rodina – KamAZ Nab Chelny
|
|
2:2
|
|
Baltika – Ufa
|
|
3:2
|
|
Szynnik – Alaniya
|
|
0:1
|
|
22 Kwiecieñ, Sobota
|
Krasnodar 2 – Kuban
|
|
1:1
|
|
|
Kolejka 29 (Wideo)
|
27 Kwiecieñ, Czwartek
|
Ufa – Dynamo Makhachkala
|
|
3:0
|
|
28 Kwiecieñ, Piątek
|
Veles Moskwa – Szynnik
|
|
1:1
|
|
Yenisey – Rodina
|
|
0:1
|
|
Wołga Ulyanovsk – Krasnodar 2
|
|
1:0
|
|
KamAZ Nab Chelny – Volgar
|
|
2:2
|
|
Neftekhimik – Baltika
|
|
0:0
|
|
Rubin – SKA-Chabarowsk
|
|
3:1
|
|
Kuban – Akron
|
|
1:1
|
|
30 Kwiecieñ, Niedziela
|
Alaniya – Arsenal-Tula
|
|
2:1
|
|
|
|
Kolejka 30 (Wideo)
|
5 Maj, Piątek
|
SKA-Chabarowsk – Alaniya
|
|
0:0
|
|
Krasnodar 2 – Rubin
|
|
0:1
|
|
Dynamo Makhachkala – Neftekhimik
|
|
2:0
|
|
Arsenal-Tula – Veles Moskwa
|
|
1:1
|
|
Yenisey – KamAZ Nab Chelny
|
|
2:1
|
|
Baltika – Kuban
|
|
2:0
|
|
Szynnik – Volgar
|
|
2:1
|
|
6 Maj, Sobota
|
Akron – Wołga Ulyanovsk
|
|
1:0
|
|
Rodina – Ufa
|
|
2:1
|
|
|
Kolejka 31
|
11 Maj, Czwartek
|
KamAZ Nab Chelny – Szynnik
|
|
1:0
|
|
12 Maj, Piątek
|
Rubin – Akron
|
|
3:2
|
|
Neftekhimik – Rodina
|
|
1:5
|
|
Alaniya – Krasnodar 2
|
|
5:2
|
|
Wołga Ulyanovsk – Baltika
|
|
0:2
|
|
Ufa – Yenisey
|
|
2:2
|
|
Volgar – Arsenal-Tula
|
|
1:2
|
|
Veles Moskwa – SKA-Chabarowsk
|
|
1:0
|
|
13 Maj, Sobota
|
Kuban – Dynamo Makhachkala
|
|
0:1
|
|
|
|
Kolejka 32 (Wideo)
|
18 Maj, Czwartek
|
Akron – Alaniya
|
|
0:0
|
|
19 Maj, Piątek
|
Baltika – Rubin
|
|
0:1
|
|
Yenisey – Neftekhimik
|
|
2:2
|
|
Ufa – KamAZ Nab Chelny
|
|
1:0
|
|
Dynamo Makhachkala – Wołga Ulyanovsk
|
|
0:2
|
|
Krasnodar 2 – Veles Moskwa
|
|
5:2
|
|
SKA-Chabarowsk – Volgar
|
|
2:0
|
|
20 Maj, Sobota
|
Arsenal-Tula – Szynnik
|
|
0:1
|
|
Rodina – Kuban
|
|
2:2
|
|
|
Kolejka 33
|
25 Maj, Czwartek
|
Alaniya – Baltika
|
|
3:1
|
|
26 Maj, Piątek
|
Veles Moskwa – Akron
|
|
1:2
|
|
Arsenal-Tula – KamAZ Nab Chelny
|
|
0:1
|
|
Volgar – Krasnodar 2
|
|
0:3
|
|
Wołga Ulyanovsk – Rodina
|
|
0:1
|
|
Szynnik – SKA-Chabarowsk
|
|
1:0
|
|
Neftekhimik – Ufa
|
|
2:0
|
|
Rubin – Dynamo Makhachkala
|
|
2:0
|
|
Kuban – Yenisey
|
|
0:2
|
|
|
|
Kolejka 34 (Wideo)
|
2 Czerwiec, Piątek
|
Krasnodar 2 – Szynnik
|
|
4:0
|
|
Dynamo Makhachkala – Alaniya
|
|
1:2
|
|
Ufa – Kuban
|
|
1:2
|
|
Akron – Volgar
|
|
4:0
|
|
Rodina – Rubin
|
|
0:0
|
|
Yenisey – Wołga Ulyanovsk
|
|
0:0
|
|
Baltika – Veles Moskwa
|
|
2:1
|
|
KamAZ Nab Chelny – Neftekhimik
|
|
0:2
|
|
SKA-Chabarowsk – Arsenal-Tula
|
|
6:0
|
|
|